2726
عنوان

خانمای باردار...ـ

| مشاهده متن کامل بحث + 177 بازدید | 40 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بعضی دکترا میترسن اشتباه بگن اسمشون بد در بره،نمیگن

قبلا ب هرکس ازفامیلا ک رفته بودن پیشش درست گفته بود توان تی چ دختر و چ پسر ولی بمن حتی احتمالیش روهم نگفت 

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
2728
خیلی توفکرم ک چرا بمن نگفتن 

یه سری سونو گرافی ها جنسیتو تو سونو ان تی نمیگن من خودم سرهردو بچه هام پرسیدم جنسیتو گفت ببینم احتمالی بهت میگم ولی بعد جنسیت تو هفته های بعد چیز دیگه شد نیای یقمو بگیری چرا اشتباه گفتی😆

عزیزم به منم تو ان تی  ۱۱ هفته گفت مشخص نیست ولی آنومالی ۱۸ هفته با قطعیت گفت پسره ولی من همش ح ...

من خودم همش حس میکنم پسره نمیدونم چرا ولی وقتی ب ان تی فک میکنم شک میوفتع ب دلم علائمم هم ب پسرمیبره ولی دیدم توسایت کسایی ک گفتن برعکسه

خدایا مواظب عشقم ودخترم باش....
شانس نداریم چرا خخخ

😂😂😂😂من که خوشحالم نمیخوامم بدونم

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
من خودم همش حس میکنم پسره نمیدونم چرا ولی وقتی ب ان تی فک میکنم شک میوفتع ب دلم علائمم هم ب پسرمیبره ...

ان شاالله سالم باشه و همونی که خودت دوس داری،من علائمم همه به دختر میخوره همه میگفتن دختره تو سونو گفت پسره شوکه شدم.به علائم دل نبند زیاد درست نیستن

منتظرم ازمایشموبگیرم بیام سراغت

😍😍😍😍چشم

یه صلوات برای سـلامـتی محمد سبحانم میفرستی😍اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــدٍ وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم تیکر تولد یک سالگی پسرمه(1398/8/21)
2706