2410
2553
عنوان

خيلي ناراحتم 😭اخ چرا اذيتم ميكنن😣

| مشاهده متن کامل بحث + 856 بازدید | 41 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

ولش كن الكي اعصابتو خورد نكن. به روز عروسيت و همسرت فكر كن. اصلا برات مهم نباشه اين چيزها. به جاش سعي كن اينقدر با شوهرت خوب باشيد باهم و خوش بگذرونيد روزهاتون را كه دق كنه. از اين به بعد هم فقط و فقط به فكر خوشحالي خودت و شوهرت باش. بزار همه آرزوي زندگيت را داشته باشن. به حرف هيچ كس هم اهميت نده. 

بوووووسسس

عروسيتون هم مبارك باشه. 👰🏻🤵🏻💐💐💐🎈♥️♥️♥️

2720
2714
ولش کن عقده ایه. خواهرشوهر منم تاج گذاشته بود تو عروسی من

خواهر شوهر منم تاج گذاشته بود. انقدر همه مسخرش کردن که مگه عروسی که تاج گذاشتی اونم گفت چیم از عروس کمتره، حالا سن مامانم رو داره ها، ولی خودش رو با من مقایسه میکنه.دیگه خواهر شوهر دیگم دید خواهرش شده اسبآب مسخره دیگران رفت دعواش کرد تاجش رو در آورد به زور. الانم هر لباسی من میخرم اونم میخره ، ناراحت میشم به شوهرم میگم ، شوهرم هم بهش میگه زن من سن بچه تو رو داره میگه وای هرکی منو میبینه فکر میکنه 20 ساله هستم چه اشکال داره مثل زنت لباس بپوشم. حالا بچش سن منه ها

مگه ميشه ؟؟؟

اره. عکسشو دیدم. خیلی ناجوانمردانه بود.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶) سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست، به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند الله نورالسماوات والارض

خودت ناراحت نکن هر کسی هر چقدر هم به خودش برسه بازم عروس تو چسم همه ست اگر لباست خیلی شیک و قراره آرایشت خیلی شیک باسه پس نگران نباش و با این فکرا خاطره تلخ نساز برای خودت، شاید اونا هم منظوری ندارن مثلا میخوان جلوی فامیل خیلی شکیل باشن 

خواهر شوهر منم تاج گذاشته بود. انقدر همه مسخرش کردن که مگه عروسی که تاج گذاشتی اونم گفت چیم از عروس ...

خواهر شوهر من حالا از من کوچکتره . من آرایشم لایت و اروپایی بود . اون هفتاد قلم . ایییییی حالم بهم میحوره ازشون

پسرم همه زندگیم

دوتاخواهرشوهرامنم اومدن ارایشگاه من ولی خداییش قشنگ درستشون کرد اما ارایشگرم  واقعا منا متفاوت درست کرد وبه خواهرشوهرمم گفته بود مدل مدیی که میخوای رو سر عروس درست کردم حرفشم نزن نمیشه

2706