موضوع بحث

خيلي ناراحتم 😭اخ چرا اذيتم ميكنن😣

487 بازدید | 41 پست

خواهرشوهرم رفته واسه عروسي ما لباس نامزدي خريده بالاش عين لباس عروس من كريستال دوزي داره 😣ارايشگاه ام ميخواد بره ارايشگاه من 

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تيكر عروسيمه👰🏻🤵🏻دعاكنيد تا روز عروسي هيچ كدورتي بينمون پيش نياد 😚دعا كنيد زودي خونمون و جهازمو بخريم 😍😉اللهم صلي علي محمد و آل محمد😍

یکی از دوستام خواهرشوهرش لباس عروس پوشیده بود. برو خدا رو شکر کن.

اگه میشه برای کارمون یه صلوات بفرستید. خیلی براش زحمت کشیدیم. امیدوارم همگی نی نی سایتی ها تو زندگیشون موفق و موید باشن.⚘⚘⚘

چند وقت پيش رفته بودم مركز خويد بيشتر پيرهن مجلسي ها بالا تنه اشون سنگ دوزي و كريستال دوزي داشته شايد بي منظور رفته خريده چه رنگي هست حالا

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده

خواهر ب این چیزا توجه نکن ب ارایشگرت بگو نمیخوام عیرمن کسی تواریشگاه باشه  من ک رفتم بیان حتی نمیخوام موقعه رفتن کسی ازفامیلام ببینن منو ساعتوجوری تنظیم کن ک کسی نیاد یا اصلا اریشگربگه من وقتی عروس هست کسیودرست نمیکنم چه برسه ازفامیلا باشه

برام دعاکنیداینماه باردارشم ب زودی بچموبغل کنم وای خداجون

من سه تاخواهرشوهردارم دقیقا رفتن آرایشگاهی ک من رفتم هرسه تاجم گرفتن لباسشونم عین مال من فقط مال اوناکوتا مال من بلند

من دوست دارم نی نی داشته باشم ازتون می‌خوام برام دعاکنین،ممنونم😘😘

من انقدرر به مادر شوهرمینا گفتم بدم میاد کسی حتی رنگ مانتو وسایل و حالا هرچی دیگه بگیره دیگه اویزه گوششون شده رفته بودن لباس بگیرن برا عروسیم خواهر شوهرم میخواسته شیری رنگ بگیره مادر شوهرم نذاشته گفته مریم میکشتت😬😬😬

🙏خدایا عزیزانم رو به خودت میسپارم 🙏

ولش كن الكي اعصابتو خورد نكن. به روز عروسيت و همسرت فكر كن. اصلا برات مهم نباشه اين چيزها. به جاش سعي كن اينقدر با شوهرت خوب باشيد باهم و خوش بگذرونيد روزهاتون را كه دق كنه. از اين به بعد هم فقط و فقط به فكر خوشحالي خودت و شوهرت باش. بزار همه آرزوي زندگيت را داشته باشن. به حرف هيچ كس هم اهميت نده. 

بوووووسسس

عروسيتون هم مبارك باشه. 👰🏻🤵🏻💐💐💐🎈♥️♥️♥️