834
44

خواهرشوهرم رفته واسه عروسي ما لباس نامزدي خريده بالاش عين لباس عروس من كريستال دوزي داره 😣ارايشگاه ام ميخواد بره ارايشگاه من 

تيكر عروسيمه👰🏻🤵🏻دعاكنيد تا روز عروسي هيچ كدورتي بينمون پيش نياد 😚دعا كنيد زودي خونمون و جهازمو بخريم 😍😉اللهم صلي علي محمد و آل محمد😍

771

یکی از دوستام خواهرشوهرش لباس عروس پوشیده بود. برو خدا رو شکر کن.

اگر حسین از آنِ ما بود، در هر سرزمینی برای او بیرقی بر می‌افراشتیم و در هر روستایی برای او منبری بر پا می کردیم و مردم را با نام حسین به مسیحیت فرا می خواندیم. (آنتون بارا)

چند وقت پيش رفته بودم مركز خويد بيشتر پيرهن مجلسي ها بالا تنه اشون سنگ دوزي و كريستال دوزي داشته شايد بي منظور رفته خريده چه رنگي هست حالا

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
8

خواهر ب این چیزا توجه نکن ب ارایشگرت بگو نمیخوام عیرمن کسی تواریشگاه باشه  من ک رفتم بیان حتی نمیخوام موقعه رفتن کسی ازفامیلام ببینن منو ساعتوجوری تنظیم کن ک کسی نیاد یا اصلا اریشگربگه من وقتی عروس هست کسیودرست نمیکنم چه برسه ازفامیلا باشه

فقط 24 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من انقدرر به مادر شوهرمینا گفتم بدم میاد کسی حتی رنگ مانتو وسایل و حالا هرچی دیگه بگیره دیگه اویزه گوششون شده رفته بودن لباس بگیرن برا عروسیم خواهر شوهرم میخواسته شیری رنگ بگیره مادر شوهرم نذاشته گفته مریم میکشتت😬😬😬

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🙏  ❤️خدایا به امید تو❤️  🙏 
584

ولش كن الكي اعصابتو خورد نكن. به روز عروسيت و همسرت فكر كن. اصلا برات مهم نباشه اين چيزها. به جاش سعي كن اينقدر با شوهرت خوب باشيد باهم و خوش بگذرونيد روزهاتون را كه دق كنه. از اين به بعد هم فقط و فقط به فكر خوشحالي خودت و شوهرت باش. بزار همه آرزوي زندگيت را داشته باشن. به حرف هيچ كس هم اهميت نده. 

بوووووسسس

عروسيتون هم مبارك باشه. 👰🏻🤵🏻💐💐💐🎈♥️♥️♥️

835