960
44

خواهرشوهرم رفته واسه عروسي ما لباس نامزدي خريده بالاش عين لباس عروس من كريستال دوزي داره 😣ارايشگاه ام ميخواد بره ارايشگاه من 

959

یکی از دوستام خواهرشوهرش لباس عروس پوشیده بود. برو خدا رو شکر کن.

در قیامت گنهکاران گویند"افسوس بر من از کوتاهی هایی که در اطاعت فرمان خدا کردم و از مسخره کنندگان آیات او بودم"(سوره زمر آیه۵۶)                       سبقت از سایه ها به بیشتر دویدن نیست                      به سوی نور که باشی سایه ها در پس تواند                    الله نورالسماوات والارض 

چند وقت پيش رفته بودم مركز خويد بيشتر پيرهن مجلسي ها بالا تنه اشون سنگ دوزي و كريستال دوزي داشته شايد بي منظور رفته خريده چه رنگي هست حالا

‏از چیزی نمیترسم بجز حجم کتابهای نخونده و فیلم‌های ندیده
727

خواهر ب این چیزا توجه نکن ب ارایشگرت بگو نمیخوام عیرمن کسی تواریشگاه باشه  من ک رفتم بیان حتی نمیخوام موقعه رفتن کسی ازفامیلام ببینن منو ساعتوجوری تنظیم کن ک کسی نیاد یا اصلا اریشگربگه من وقتی عروس هست کسیودرست نمیکنم چه برسه ازفامیلا باشه

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من انقدرر به مادر شوهرمینا گفتم بدم میاد کسی حتی رنگ مانتو وسایل و حالا هرچی دیگه بگیره دیگه اویزه گوششون شده رفته بودن لباس بگیرن برا عروسیم خواهر شوهرم میخواسته شیری رنگ بگیره مادر شوهرم نذاشته گفته مریم میکشتت😬😬😬

تمام تو برای من❤️                                                        تویی که جان من شدی 😍                                                  ز عشق تو چه بی قرارم 😉                                               نترس از این وابستگی💑                                     ازعادت و دل بستگی☺️                                                      که بی تو من نفس ندارم💏
929

ولش كن الكي اعصابتو خورد نكن. به روز عروسيت و همسرت فكر كن. اصلا برات مهم نباشه اين چيزها. به جاش سعي كن اينقدر با شوهرت خوب باشيد باهم و خوش بگذرونيد روزهاتون را كه دق كنه. از اين به بعد هم فقط و فقط به فكر خوشحالي خودت و شوهرت باش. بزار همه آرزوي زندگيت را داشته باشن. به حرف هيچ كس هم اهميت نده. 

بوووووسسس

عروسيتون هم مبارك باشه. 👰🏻🤵🏻💐💐💐🎈♥️♥️♥️

835