848
648

میپرسن ناهار چی داری شام چی داری ...شوهرت اومد نیومد ...خدا لعنتش کنه اه دیگه اعصاب برام نزاشته ..همش زنگ میزنه امار در بیاره و منم جواب سر بالا میدم چرا حالیش نمیشه ...یا اون خواهرشوهرم مدام امار منو میده چه ساعتی اومدم چه ساعتی رفتم ..با کی اومدم با کی رفتم طبقه همکفن ما طبقه ۴م ...ادم به بیشعوری اینا ندیدم 😠😐😐😐 

😔خدا جونم میشه تا ابان معجزه ببینم ..یا حداقل تا ۱۰ اذر ...خیلی سخت میگذره این روزا ..یه نگاهی به منم بنداز ...😔

گوشی رو یه خط درمیون بردار 

فقط 20 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
همه تیکر گذاشتن یکی لاغری یکی عقد و عروسی منم گفتم تیکر تولد بزارم عقده ای نشم   

780

نه   خیلی عجیبن    همش بگو غذا من به شوهر خودمم وقتی میپرسه چی داریم میگم غذا     

بی بی چکم که منفی شد گفتم بیخیال دیگه پوستم کلفت شده ولی یه صدایی اروم میگه   دروغ بده  حتی به خودت          
مادرتو خدا لعنت کنه چون زنگ مبزته😐این چ حرفیه

چون مدام داره تو زندگیم دعوا راه میندازه ...بچمو بخاطر اون انداختم ...تو چی میدونی از دل من که این قیافه رو برا من میگیری

😔خدا جونم میشه تا ابان معجزه ببینم ..یا حداقل تا ۱۰ اذر ...خیلی سخت میگذره این روزا ..یه نگاهی به منم بنداز ...😔

مادر شوهر منم میپرسید ولی هر روز نه. ولی یه خواهرشوهرم طبقه بالای ما میشستن تا آمار حموم رفتن منو داشت. خیلی بده اینجوری متنفر بودم از این کاراش 

خداوندا قرارم باش و یارم باش جهان تاریکی محض است میترسم کنارم باش
727

به من زنگ نميزنه به شوهرم زنگ ميزنه ميپرسه غذا چي دارين منم وايميستم پيشش ميگم اگه بگي پدرتو در ميارم اونم ميگه غذا ديگه مثل همه غذاها 😂😂😂😂

تنها آرزوم اینه هیچکس به هیچ دلیلی غصه نخوره 🙏🏼
مادرتو خدا لعنت کنه چون زنگ مبزته😐این چ حرفیه

بالاخره هرکس جایگاه های خودشو بدونه بد نیست

والا مادر من ابدا زنگ نمیزنه میگه میترسم یوقت درحال استراحت باشید خودت زنگ بزن

این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک

مادرشوهر منم زنگ زیاد میزد. منم کلا اهل تلفن کردن و حرف زدن نیستم. به هوای بچه گوشی رو میکشم. بهش گفتم نی نی خوابه.😈

اگر حسین از آنِ ما بود، در هر سرزمینی برای او بیرقی بر می‌افراشتیم و در هر روستایی برای او منبری بر پا می کردیم و مردم را با نام حسین به مسیحیت فرا می خواندیم. (آنتون بارا)

ازمن نمیپرسه ولی ازشوهرم چرا میپرسه ناهارو شام چی داشتیم اونم میپرسه که اگه چیزی درست نکردم برامون غذابفرسته

بهترین نگاه دنیا درست قبل از بوس کردنه"""یه ثانیه قبلش
845

مادرشوهر من کلا زنگ‌نمیزنه مگر برای دعوت اونم چند ماه یبار😶

گاهیم زنگ میزنه شوهرم برا دعوت من خونه نباشم

نه   خیلی عجیبن    همش بگو غذا من به شوهر خودمم وقتی میپرسه چی داریم میگم غذا&nb ...

بخدا خسته شدم ..شوهرم سربازه و یک شب درمیون پادگان کشیکه ..منم تنها خونه خودم نمیمونم چون خیلی دزد اومده اونجا و حفاظ نداره حیاطش ...سکته میکنم 😣 برا همین روزایی هم ک شوهرم میاد ساعتای ۵ بعدظهر که ناهار خونه مامانم هستم تا بیاد دنبالم ..ولی اون ناراحته ...

بالاخره هرکس جایگاه های خودشو بدونه بد نیست والا مادر من ابدا زنگ نمیزنه میگه میترسم یوقت درحال است ...

یعنی چی نمیفهمم حق با اونه یعنی؟؟

بخدا خسته شدم ..شوهرم سربازه و یک شب درمیون پادگان کشیکه ..منم تنها خونه خودم نمیمونم چون خیلی دزد ا ...

تلفونو جواب نده

سین تلفونو بکش یا سایلنت کن بپیچون

والا خواهر ادم هم وقت و بی وقت زنگ بزنه امار بگیره ادم بدش میاد

851