میپرسن ناهار چی داری شام چی داری ...شوهرت اومد نیومد ...خدا لعنتش کنه اه دیگه اعصاب برام نزاشته ..همش زنگ میزنه امار در بیاره و منم جواب سر بالا میدم چرا حالیش نمیشه ...یا اون خواهرشوهرم مدام امار منو میده چه ساعتی اومدم چه ساعتی رفتم ..با کی اومدم با کی رفتم طبقه همکفن ما طبقه ۴م ...ادم به بیشعوری اینا ندیدم 😠😐😐😐 

خدا جون حالا فهمیدم چرا بهم نی نی ندادی ...مرسی...برام دعا نکنین دیگه نی نی نمیخوام

نه   خیلی عجیبن    همش بگو غذا من به شوهر خودمم وقتی میپرسه چی داریم میگم غذا     

بی بی چکم که منفی شد گفتم بیخیال دیگه پوستم کلفت شده ولی یه صدایی اروم میگه   دروغ بده  حتی به خودت          
مادرتو خدا لعنت کنه چون زنگ مبزته😐این چ حرفیه

چون مدام داره تو زندگیم دعوا راه میندازه ...بچمو بخاطر اون انداختم ...تو چی میدونی از دل من که این قیافه رو برا من میگیری

خدا جون حالا فهمیدم چرا بهم نی نی ندادی ...مرسی...برام دعا نکنین دیگه نی نی نمیخوام

مادر شوهر منم میپرسید ولی هر روز نه. ولی یه خواهرشوهرم طبقه بالای ما میشستن تا آمار حموم رفتن منو داشت. خیلی بده اینجوری متنفر بودم از این کاراش 

خداوندا قرارم باش و یارم باش جهان تاریکی محض است میترسم کنارم باش

به من زنگ نميزنه به شوهرم زنگ ميزنه ميپرسه غذا چي دارين منم وايميستم پيشش ميگم اگه بگي پدرتو در ميارم اونم ميگه غذا ديگه مثل همه غذاها 😂😂😂😂

فقط 13 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مادرتو خدا لعنت کنه چون زنگ مبزته😐این چ حرفیه

بالاخره هرکس جایگاه های خودشو بدونه بد نیست

والا مادر من ابدا زنگ نمیزنه میگه میترسم یوقت درحال استراحت باشید خودت زنگ بزن

این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک

مادرشوهر منم زنگ زیاد میزد. منم کلا اهل تلفن کردن و حرف زدن نیستم. به هوای بچه گوشی رو میکشم. بهش گفتم نی نی خوابه.😈

اگه میشه برای کارمون یه صلوات بفرستید. خیلی براش زحمت کشیدیم. امیدوارم همگی نی نی سایتی ها تو زندگیشون موفق و موید باشن.⚘⚘⚘

مادرشوهر من اصلا زنگ نمیزنه

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بحران داریم، چه بحرانی! بحران آب💧جنگ بعدی جنگ آبه💧ایران کشوری کم آب است💧عاجزانه خواهش میکنم در مصرف آب صرفه جویی کنید🙏
نه   خیلی عجیبن    همش بگو غذا من به شوهر خودمم وقتی میپرسه چی داریم میگم غذا&nb ...

بخدا خسته شدم ..شوهرم سربازه و یک شب درمیون پادگان کشیکه ..منم تنها خونه خودم نمیمونم چون خیلی دزد اومده اونجا و حفاظ نداره حیاطش ...سکته میکنم 😣 برا همین روزایی هم ک شوهرم میاد ساعتای ۵ بعدظهر که ناهار خونه مامانم هستم تا بیاد دنبالم ..ولی اون ناراحته ...

بالاخره هرکس جایگاه های خودشو بدونه بد نیست والا مادر من ابدا زنگ نمیزنه میگه میترسم یوقت درحال است ...

یعنی چی نمیفهمم حق با اونه یعنی؟؟

بخدا خسته شدم ..شوهرم سربازه و یک شب درمیون پادگان کشیکه ..منم تنها خونه خودم نمیمونم چون خیلی دزد ا ...

تلفونو جواب نده

سین تلفونو بکش یا سایلنت کن بپیچون

والا خواهر ادم هم وقت و بی وقت زنگ بزنه امار بگیره ادم بدش میاد

این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک