2726
عنوان

سونوي آنومالي و اكوي قلب جنين

131 بازدید | 7 پست

20 خرداد رفتم سونوي آنومالي پيش دكتر لاريجاني.با دفترچه نيروهاي مسلح شد 114 تومن.19 هفته بودم.دكترم فرحناز دادخواهه.رفتم پيشش گفت يكي از دريچه هاي قلبش يك ميلي متر بزرگتره برو اكوي جنين خيالمون راحت بشه.رفتم پيش دكتر مهران پور بيمارستان دي و 390 تومن دادم خدارو شكر سالم بود

نزديك 500 تومن شد هزينه آنومالي و اكوي قلب

پسرم 1آبان اومد بغلم

خوب بسلامتی برامنم دعاکن انومالی رویکشنبه دارم دوشنبع هم اکوی قلب جنین 

راستش من اصلامشکلی نداشتم نمیدونم چرانوشت ک برم 

من انومالی روگفت بهم حدود300

اکوی قلب جنین هم پیش دکترشریفی روبروی بیمارستان دی تومطب گفت انجتم میدم 250یا260

وخدایی که بشدت کافیست

خدا را شکر مشکلی نداشته

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اکوچقدطول کشیدبراتون ؟؟بعدکارخاصی میکنه یافقط ازروشکم؟ انومالی چقدطول میکشه اون ک واژینال نیس درسته ...

سونوي آنومالي و اكو قلب واژينال نيست و شكمي هست

هر كدوم 10 دقيقه هم بيشتر نشد

براي اكوي قلب بهم سي دي هم داد.صداي قلب ني ني هم توشه

پسرم 1آبان اومد بغلم
سونوي آنومالي و اكو قلب واژينال نيست و شكمي هست هر كدوم 10 دقيقه هم بيشتر نشد براي اكوي قلب بهم سي ...

اره عزیزم هردوشوانجام دادم یکشنبه انومالی رفتم دوشنبه اکو

راستی این اکومیگن عین سونوهه ولی اخه امواج داپلرداره واس نی نی بدنیس من نگران شدم یسزی جاهاشورنگی میکردتاببینه 

ازش پرسیرم گفت نه ولی خوب ادم نگران میشه گرچه همه چی اوکی بود

وخدایی که بشدت کافیست