2726
عنوان

بهترین جراح پستان در تهران

| مشاهده متن کامل بحث + 15432 بازدید | 81 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دكتر عطري

دکتر عطری خیلی کارشون خوبه ولی سن ایشون خیلی بالا رفته الان به نظرم بهترین جراح پستان دکتر فرهاد موسی زاده است اخلاق و علمشون بی نظیره یک جایی خوندم 15 سال هم دستیار و شاگرد دکتر عطری هم بودن💜

دکتر موسی زاده فلوشیپ پستان هستند هم جراحی سرطان انجام میدن هم بازسازی پس از سرطان هم زیبایی، عمل بازسازی زن دایی من بی نظیر بود باورم نمیشد بعد از برداشتن کامل سینه چپش انقدر خوب بعد عمل شبیه سینه راستش در بیاد

آدرس سایتش رو برات الان تو گوگل سرچ کردم به اسم خودشه, امیدوارم زودتر خوب شی عزیزم💜💜💜

https://www.Drmoussazadeh.com

فکر کنم اینستاشم همین باشه 

@drmoussazadeh

منم تعریف ایشونو از همکار شنیده بودم اما هنوز به خاطر اوضاع کرونا نشده بریم من این شماره ۸۸۸۷۳۹۱۵ از ایشون دارم اما اشغال بود شماره ویا آدرسی داری از دکتر عظیمی نژادان

دکتر پریسا عظیمی نژادان خیلی دکتر خوبیه. خاله من پیشش ماموپلاستی انجام داد متوجه شد سرطان سینه داره با تشخیص دکتر عظیمی نژادان وگرنه اونم بدخیم. خداروشکر به موقع تشخیص داد وگرنه کل بدنش و میگرفت. سینه شو تخلیه کرد همزمان پروتز سینه هم انجام داد. واقعا خدا خیرش بده خالمو از مرگ نجات داد. مطبش تو خیابون ولیعصر نرسیده به میدون ونکه شماره تماسش اینه 88873915

دکتر پریسا عظیمی نژادان و دیگه فکر میکنم همه بشناسن نیاز ندارن کسی معرفیشون کنه 

بسیار با تجربه هستن و تشخیصشون هم بسیار عالیه . من خواهر شوهر من بخاطر توده ای که تو سینه ام داشت فکر میکرد سرطانه کلی دوندگی کرد بنده خدا آخر رفت پیش دکتر عظیمی نژادان با یک معاینه و عکس بهش گفت نگرانی نداره و یه کیست ساده داره 

2706