2737
2734
دوستان عزیز سلام من 24سالمه همیشه از 16،17سالگی جوش میزدم ولی خوب میشد حالا اینکه هر دکتری هم رفتم و جواب نگرفتم دیگه قصه اش طولانیه آخرین باری که جوش زدم جوشای خیلی وحشتناک کیستی زدم که نزدیک یک سال رو پوستم موند تا بره و برعکس همیشه اصلا هم دستکاریشون نکردم الان جاهاشون به صورت لک و اسکار مونده بخدا خسته شدم دیگه افسرده شدم اعتماد به نفسمو از دست دادم ارتباطمو با همه قطع کردم دلم نمیخاد کسی منو این شکلی ببینه. شاید به نظر شما خنده دار باشه ولی واقعا اوضاع روحیم به هم ریختس من بیشتر تاپیک های اینجا رو که در مورد لیزر و دکتر های پوست بوده رو خوندم ولی به یه نتیجه قطعی نرسیدم که راه درمان چی هست (حتی اگه50،60 درصد هم بهتر بشه راضیم) و دکتر خوب چه کسی هست توروخدا اگه تجربه ای دارین که و دکتر خوب و با انصاف می‌شناسید بهم معرفی کنید
منم از دوره ى بلوغم تا الان ک ٢١ سالمه جوش بزنم از راکوتان گرفته تا داروهاى گیاهى همه رو امتحان کردم فایده نداشت من یه دوستى داشتم ک لیزر کرده بود ولى اصن هیچ تغیرى نکرده بود جاى جوشاش
خدا جونم صد هزار مرتبه شکر به خاطر اینکه منو ب هر چی ک میخوام میرسونی❤️عاشقتم ب خاطر همه ی نعمتتات❤️
من تو اینترنت خیلی مطالعه کردم شنیدم تنها راهش لیزر فرکشنال یا ساب سیژن یا پانچ و تزریق ژل و چربیه که به نظرم منطقی تر از همه همون لیزره نگو که اونم جواب نمیده :-(

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
افی جون یه بار 2،3سال پیش پیش یه دکتر پوست رفتم بدون آزمایش بهم راکوتان داد 3،4تا ازش خوردم بعد که جواب آزمایشمو بردم پیشش گفت آنزیمای کبدت بالاست و دیگه مصرف نکن، یکی دوتا داروی موضعی داد که هیچ تاثیری نداشت هرچند که بعد از اون بازم پیش یه دکتر دیگه رفتم و بهم کلی داروی دست ساز موضعی داد که اتفاقا احساس میکنم از وقتی همونا رو استفاده کردم جای جوش هام موندن! البته بیشتر یه گونه ام یه قسمتش جای جوش اسکار شده ولی پوستم روشنه خیلی تو چشمه
عزیزم من لیزر فرکشنال کردم. واسه اسکارهای عمیق خیلی تاثیر بیشتری نشون میده. تو که پوستت روشنه که بازم بیشتر جواب میگیری. ساب سیژن بستگی داره به شکل اسکارات. ( واسه من 60 درصد خوب شده ) 4جلسه انجام دادم. دکتر به من گفت اینی که الان هستی 50درصد خوب میشه. بعد از اینکه 4 جلسه ات تموم شد 6 ماه بعدش بیای 4 جلسه اون موقع انجام میدم . اون چیزی که پوستت هست 50 درصد دیگه خوب میشه.(درواقع هر دفه کمتر میشه اثرش)گفت فک نکنی که الان 4 جلسه میای 50 درصد خوب میشی شش ماه بعدم میای 50 درصد جمعا بشه 100درصد و مثل روز اول. مثل روز اول نداریم بازم بستگی به پوستت داره
بچه ها میشه لطفا برای حاجت قلبی من صلوات بفرستین. ممنونتونم😍
نازنین جون میشه لطفا بگی پیش کدوم دکتر انجام دادی و هزینه هر جلسه ات چقدر شد ؟ من به همون 50درصد هم راضیم، اسکارهای من تعدادشون رو میشه شمرد فقط یکی 2تاش نسبتا عمیقه بقیه اش سطحیه راستش از بس که دکتر پوست و زنان و غدد رفتم و جواب نگرفتم و از بس که نظرات متضاد راجب روش ها و درمانای مختلف خوندم کاملا نا امید شدم...
2738

لیزر موهای زاید آقایان و بانوان 
 تزریق ژل و هایفوتراپی  در کلینیک پوست و لیزر ادونیس

پلاسماجت در کلينيک پوست و لیزر ادونيس
قيمتهاي پلاسماجت براي نواحي مختلف :
بلفاروپلاستي 450 هزار تومان
رفع چروک زير و کنار چشم 350 هزار تومان
رفع خطوط بالا و دور لب 250 هزار تومانساعات کاري ؛ شنبه الي پنجشنبه ساعت 10-19

تلفن جهت هماهنگي 86110844-86110849 – 09120150817

تهران- گيشا - نبش کوچه 39- پ 356( بالاي داروخانه فدرا)- ط1- واحد6

من واسه جای جوش 3 جلسه لیزر فرکشنال پیش دکتر امیر سلیمانی انجام داد. واقعا دکتر خوبیه. قبلا چند تا دکتر دیگه هم رفته بودم ولی انقدر نتیجه خوبی نگرفتم. شمارش برات می ذارم عزیزم 88642413

2706