2737
2734

برو مترو آزادی بعد از رو نقشه مترو برو 

خط عوض کن مترو میدان صنعت پیاده شو بعد 

اونجا تاکسی برا بلوار داره

او را نه تنها دوست داشتم                                                      بلکه همه ذرات تنم                                                                او را میخاست  

هم زمینی هم هوایی..فقط قربونت از سایه برو ..از بغل دیوار کیفتم بگیر سمت دیوار..زمونه خراب شده

فرق تو با همه جاهایه تو دنیا🌎 واسم اینه   اینکه آغوش تو بی خطر ترین جایه زمین پای تو که درمیون باشه من این جونو میذارم..من که بالاتر از زندگی چیزی رو ندارم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب با مترو برو دیگه قربونت

فرق تو با همه جاهایه تو دنیا🌎 واسم اینه   اینکه آغوش تو بی خطر ترین جایه زمین پای تو که درمیون باشه من این جونو میذارم..من که بالاتر از زندگی چیزی رو ندارم 😔

با مترو ايستگاه دانشگاه شريف پياده شو

هم اتوبوس و هم تاكسي هست براي دادمان

فقط خواست باشه جلو در مترو واستادن دربست ميبرن روبروش تاكسي خطي هست

اتوبوسم مه هست

از آزادي هم بخواي بري با تاكسياي شهرك غرب ميتوني بري ميدون صنعت از اونجا هم تاكسي دادمان

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب
2738
برو مترو آزادی بعد از رو نقشه مترو برو  خط عوض کن مترو میدان صنعت پیاده شو بعد  اونجا تا ...

مترو ميدون صنعت تعطيله

توى اين مملكت  بخل و حسادت و تنگ نظرى  شغل دوم اكثر مردمه...!عزت اله انتظامى /ديالوگ ماندگار /خانه اى روى آب

با اتوبوس بخواي بري بهترينش مترو شريف، اتوبوس ميدان صنعت

از دادمان ميره

مسيرش هم ترافيك نداره عموما

از مترو شريف تاكسي هم داره واسه دادمان

ازازادی سوار بی ار تب سو برو میدون صادقیه ، اونجا سوار تاکسیای شهرک غرب شو . بعضیاشون از دادمان میرن ...

از آزادي واسه شهرك غرب تاكسي داره، چرا بري صادقيه از اونجا بري شهرك!!