2726
عنوان

وزن پسرم خیلی کمه نگرانم چیکار کنم؟

4247 بازدید | 131 پست

پسرم 20 ماهشه وزنش 10800 قد 87 

دکتر بردم آزمایش گرفت میگه سالمه شکر خدا غذاهاشم مقوی درست میکنم ولی خیلی کم وزن میگیره... دیگه نمیدونم چیکار باید بکنم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

عزیزم بعضی بچه ها ژنتیکی ریزه ترن اگه سالمه کاری نمیخوادبکنی همه بچه هاکه نبایدتپل باشن

نفرت یکی از مخرب ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم میکند و اثرات آن غیر قابل جبران است. نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقاً خود مخرب است . هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی افتد - هیچ چیز - که ابتدا در سطح فکر نباشد.                              (کتاب گفت و گو با خدا - جلد اول)

پسر منم همیشه زیر خط نرمال وزنی بوده یا نهایتااا خودنو میکشتم به خطه یکم نزدیک بشه. اولا که مال ژنتیک هم میتونه باشه دوما که شاید سوخت و ساز بدنش بالاست ممکنه تعداد دفعش در روز زیاد باشه. 

یه تایپیک بود خیلیییییی عالی بود خانما دور هم بودن و تجربیاتشون رو برای افزایش رشد وزنی و قد میگفتن  همچنین در طول روز چیا دادن   چقد خوردن عالییییی بود ولی اون تایپیک دیگ کار نمیکنه  همه رفتن

حال من حال اسیریست ک هنگام فرار     یادش امد کسی منتظرش نیست و نرفت💔
2706