2726

پسرم امسال کلاس اول میره کسی اینجا از مدرسه شهید چراغی تو پونک اطلاعاتی داره که خوبه یا نه؟ بذارم یا جای دیگه بذارمش؟ 

برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜

پسرمن اول ودوم واونجامی رفت ازلحاظ اموزشی معمولی بودتقریباکلاسشون ۳۷نفربودندمعلمشون سنشون بالابوداصلاحوصله ی بچه هارونداشت توحیاط افتضاح بوداصلامراقب بچه هانبودن فحشهای خیلی زشت به هم می دادند،درکل اگه پسرتون جزوبچه های اروم ودرس خون هست بفرست ولی اگه شیطون هست ببری اونجاصدبرابربدترمی شه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پسرمن اول ودوم واونجامی رفت ازلحاظ اموزشی معمولی بودتقریباکلاسشون ۳۷نفربودندمعلمشون سنشون بالابوداصل ...

شنیدم کلاسشون خیلی شلوغه خیلی ام تو ثبت نام سخت میگیرن و برخوردشون با والدین که اصلا خوب نیست از لحاظ آموزش نمیدونم یه عده میگن خوبه یه عده میگن بده حالا موندم چیکار کنم پسرم زیاد شیطون نیست معمولیه خیلی استرس مدرسه دارم یعنی مراقبشون نیستن تو حیاط؟ 

برای دومین بار که مادر میشوی تازه به وسعت قلبت پی می بری💜 خدایا شکرت💜
2728

من پسرم اونجارفت خیلی بدوشلوغ شدبعدش بردم غیرانتفاعی بهان ،کلا۱۷نفرن هستن توکلاس وخیلی بهشون رسیدگی می شه وخانم مقدم ناظم هستن واقعادلسوزبودن برخوردشونم باوالدین وبچه هاخوبه ولی شهیدچراغی اصلانمی شدباهاشون حرف زد

همه به من می گفتن دبستان که مهم نیست که کجا می ره ولی این فکرکاملااشتباه هست هرجوری ازاول چه خودشماچه مدرسه بابچه رفتارکنن تااخرم همونه درموردمدرسه بیشترتحقیق کنید