2737
2739
عنوان

ایده تولد برای همسر

184 بازدید | 14 پست

دوستای عزیز اولین ساله تولد همسرم بعد از ازدواج هستش.میخوام سورپرایزش کنم.ولی نمیدونم چکار کنم دقیقا.

خانواده همسرم خییییلی خشکو سنتی و بی کلامن 

جلوشون نمیشه شادی کرد و بلند خندید 

ماهم طبقه بالای خانوادش زندگی میکنیم.

تولد تو خونم بگیرن قطعا میان اونام اینجوری اصلا ب من و مهمونم(دایی و زندایی همسرم ک هم سن هستیم) خوش نمیگذره.خونه مادرم بگیرم درست نیست.هرجابگیرم ی کیک کوچولو هم میگیرم میبریم پایین کنار خانوادشم تولد داشته باشه.

ولی حالا

نظر بدین چکار کنم !!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اگر پول داری رستوران بگیر

اگر نه همون خونه مامانت بگیر اصلا هم جنبه بدی نداره. به خودش هم بگو میخواستم متوجه نشی 

فقط خواهشا قلب و‌گل و بلبل درست نکنی عین کانال خانمهای قری😄 

یه کیک خوشگل و یه غذای خوب و کادو کافیه

لطفا پیام خصوصی نفرستید. متشکرم

من همیشه اینومیگم

ببرش کافی شاپ

قبلشم باپرسنل اونجاهماهنگ کن ورودتون آهنگ تولدت مبارک بزنن ویگی ازپرسنل کیک بایک عالمه فشفشه وشمع رابیاره جلوتون😍

تولدشون مبارک

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2738
من همیشه اینومیگم ببرش کافی شاپ قبلشم باپرسنل اونجاهماهنگ کن ورودتون آهنگ تولدت مبارک بزنن ویگی از ...

ی رستوران پاتوق داریم ک کلا 6تا میز داره. میزای دیگش قطعا پره هرساعتی ک بریم.جلوی بقیه زشت نیست؟؟

ممموووونم

خواهش میکنم عزیزم،من این کاروبراهمسرم انجام دادم هم کلی سورپرایزشد هم خیلی خوشحال تامدتها هی تعریف میکرد،تولدهمسرتون مبارک انشالله سالیان سال کنارهم خوشحال وسلامت باشید،باارزوی بهترینا🎊🎂

⚠هُشـــدار کـه آرامـــشِ مـا را نخــراشــے⚠         ( روانشناس💐)
ی رستوران پاتوق داریم ک کلا 6تا میز داره. میزای دیگش قطعا پره هرساعتی ک بریم.جلوی بقیه زشت نیست؟؟

نه عزیزم خیلیم جالبه تازه واستون دست وهوراهم میکشن مشتریهای دیگه😊🤗

یه ساعتی برید که خیلی شلوغ بازی نباشه آنچنان

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤
2706