2733
2734
عنوان

ضد افتاب کیا(ka)

3693 بازدید | 20 پست

کسی استفاده کرده؟خوبه؟دیروز رفتم ضد افتاب بخرم قبلن الارو استفاده میکردم گفتم عوض کنم فروشنده گفت تضمینی کیا بهت میدم هم ابرسانه هم روشن کننده و مشتری دایمم میشی قیمتم ۱۰۵ هزار تومن

خریدی حالا؟

من پرایم دارم خیلی خوبه کلا محصولاتش 

ایرانیه

دور چشم و مرطوب کنندشم میزنم

قیمتشم یک سومه اینیه که گفتی

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیدونم چطوره ولی به مشاورهای پوست داروخانه اصلا اصلا اصلا اعتماد نکن

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
2731

من فیس دوکس استفاده میکنم ۳۸ ت

کینه ای نبودم ،تا آن روزِ لعنتی که ماهیِ هفت رنگِ عیدمان ،وقتی خواستم آبش را عوض کنم دستم را گاز گرفت ...من ماهی ها را بی آزار و معصوم دیده بودم ،اصلا توقِع چنین برخوردی را نداشتم ...از آن روز ، من از ماهیِ کوچکِ تویِ تنگ ، بیزار شدم و هر ثانیه آرزویِ مرگش را داشتم ،،،آبش را عوض نمی کردم ،غذایش را نمی دادم ،هربار که نگاهم به نگاهِ متظاهرِ مظلوم نمایش می افتاد ، اخم هایم را تویِ هم می کشیدم ، زیر لب لعنتش می کردم و سرم را می چرخاندم ...به قدری از گازِ ناغافلش کینه به دل گرفته بودم که بعضی شب ها دلم میخواست ، او را بیندازم توی آبِ جوش تا شاید دلم خنک شود ...این حجم رذالت و سنگ دلی از من بعید بود !شاید هم بچه بودم و کمی در تصوراتم اغراق می کردم ...فقط خواستم بگویم ؛هیچ خیانتی نابخشودنی تر از خیانت در اوجِ اعتماد نیست !!!
خریدی حالا؟ من پرایم دارم خیلی خوبه کلا محصولاتش  ایرانیه دور چشم و مرطوب کنندشم میزنم قیمت ...

چون اطلاع نداشتم چطوره نخریدم گفتم امروز مشورت بگیرم اگه اینجا گفتن خوبه که بخرم.پریم چند؟

من شوهرم داروخانه کار میکنه ازش تعریف میکرد حتی دکتر پوستا تو نسخه مینویسن محصولات پرایم رو

فَاصبِر اِنَّ وَعدَالله حق وَلایَستَخِفنَّک الَّذینَ لایوقِنون...... مُهری از مِهر ❤حسین(ع) ❤حک شده بر یاقوت دلم .. از ازل تا به ابد شکر کنم حکاک را❤
چون اطلاع نداشتم چطوره نخریدم گفتم امروز مشورت بگیرم اگه اینجا گفتن خوبه که بخرم.پریم چند؟

من خریدم حدود ۳۰ بود

2738

بله هر مشاور پوستی میخاد محصولات شرکت خودشو بفروشه

لوازم ارایشی رفتم میگن این مغازه جنساش اصله

عزیزم کاری به اصل و اینا ندارم مشاورهای پوست فقط تبلیغ مارکی که پول میگیرن رو میکنن

من خودم فیس دوکس استفاده میکنم ۳۸ ایرانی رنگی فاقد چربی

اگه مطمئنی کیا خوبه اونو بخر

2706