2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
نه شقاق فرق میکنه

اخه من شقاق دارم خودم بعضی اوقات که یبوست میشم اونجور میشم 😣. الان دوهفتست دارم یبوستمو درمان میکنم 😂😂

ی سری چیزا هستن که هر چی قدیمی تر بشن با ارزش تر میشن 💕 مثل دوستی 💓 مثل عشق خانوم جون و اقا جون 👑 ، یااااااا 
اخه من شقاق دارم خودم بعضی اوقات که یبوست میشم اونجور میشم 😣. الان دوهفتست دارم یبوستمو درمان میکنم ...

😂😊😂شقاق تنگی مقعد هس بواسیرم داری؟ 

یه دختر دارم شاااااه نداره 😍😍😍😍😍

خواهر من جراحی کرد..خیلیییی تحقیق کرد..هم دکترارو هم بین جراحی و لیزر رو..

اکثر پزشکای حاذق گفتن جراحی..چون با لیزر ممکنه بعدا از جای دیگه بزنه بیرون..

اگه بخوای دکتر خواهرمو بگن واقعاااااا با تجربه و عالی بود..خداروشکر ریشه کن شد برای خواهرم..

خدا جونم اخه دیگه تا کی ؟؟؟من هنوز باید منتظر باشم؟؟ 
😂😊😂شقاق تنگی مقعد هس بواسیرم داری؟ 

نه بواسیر ندارم مگه بواسیر بیرون زدگی چیزی نیستش 

ی سری چیزا هستن که هر چی قدیمی تر بشن با ارزش تر میشن 💕 مثل دوستی 💓 مثل عشق خانوم جون و اقا جون 👑 ، یااااااا 
خواهر من جراحی کرد..خیلیییی تحقیق کرد..هم دکترارو هم بین جراحی و لیزر رو.. اکثر پزشکای حاذق گفتن جر ...

شوهر منم تازه عمل کرده البته ۳ ماه براش دستگاه گذاشتن ک بعد از عمل مدفوعشو از دست نده . دکترش به پنجه طلا معروفه ‌اون لیزر کرد همه هم راضی بودن شوهرمنم راضیه 

یه دختر دارم شاااااه نداره 😍😍😍😍😍
اخه من شقاق دارم خودم بعضی اوقات که یبوست میشم اونجور میشم 😣. الان دوهفتست دارم یبوستمو درمان میکنم ...

فیستول از روده از بغل معقد خودش ی درزی باز میکنه به بیرون..

از خوراک نامناسب و اعصاب و ...

ولی شقاق به خاطر همون یبوست و ایناس..

خدا جونم اخه دیگه تا کی ؟؟؟من هنوز باید منتظر باشم؟؟ 
2706