834
648

امروز رفتیم جهازمو بچینم با خانوادم بعدمادر شوهرمم اومد باهم چیدیمش خواهر شوهرم ساعت ۱۲ اومد خونمون و تبریک گفت و خوشحالی کرد بعد گفت فلان کارو کنید و لوازم برقیاتونو بالای کابینت بذارید ک به چشم بیان من داخل کابینت گذاشته بودم منم کم حوصلم گفتم وای نه دیگ ول کن همینجا جاش خوبه و بعدشم میخوام همینجا بذارمشون لوازم برقیامو دیگ بعد جمع کردن نمیخواد و ....

‏برای اینکه کمتر آسیب ببینیدفاصله‌ها را رعایت کنید چه در رانندگی و چه در زنـدگی   

836

خخخخبببببب

اسمم نشونه مغرور بودنم نیست نشونه عقده ای بودنم نیست فقط یه یاداوریه ک تو زندگیم اول ب خودم بها بدم زیادی شستم روفتم بچه داری کردم و ب شوهرم رسیدم من خودمو فراموش کرده بودم من به همه محبت کردم از شوهر و بچه گرفته تا بقیه اما در جوابم فقط خیانت بود کتک و فحش و ناسزا اما دیگه تموم شد من برگشتم ب اون دورانی ک لاک از انگشتم پاک نمیشد برگشتم ب دورانی ک انواع لوسیون و کرم و ادکلون گرون باید استفاده کنم فهمیدم باید بها بدم ب خودم واسه خودم خرج کنم واسه خودم ارزش قائل باشم من ب خودم محبت کردم حالا شدم ی دخی باکلاس ی دخی مغرور ک هر روز شوهرش بیشتر بهش نزدیکتر میشه و ارزشش میدونه 😊
8
845

Well?

شاید انگلیسیش جواب بده:|

فقط 7 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر عروسیمه😻💕        آب اومده تا کمر رودخونه  مونا خانوم دوماه دیگه خونه ی ننش مهمونه  کیلیلیلیلیلیلیلیلی .....   سایتو چراغونی کنید عروسی جیگر سایته   ....   لامپ لامپ لامپ لامپ لامپ لامپخانوما شام اضافه نمیدیم ببرید خونه ...آقا این میز دوغ نداره....خانوم محترم درِ ماست موسیرو لیس نزن تو فیلم می افتی
832