2726

ارههههه

من فر دارم ولی برا کیک و پیتزا خیلییییی استفاده میکنم

کیک پز lavin دارم رنگ ابش😁😁

هدیه تولدم بود

من که خیلی دوستش دارم و خیلی خوشحال شدم هدیه گرفتم

تفلونش هم تا الان کلی کیک پختم خوب بوده

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
چه خوب مرسی ک گفتی

البته بستگی به اون نفر هم داره

چون میگی فر نداره به نطرم کاربردی باشه براشون

راستی توش ته چین هم درست کردم 

من باید قوی باشم ، مثل پرنده ای که باید پرواز کند ، مثل بارانی که باید ببارد ، مثل خورشیدی که باید بتابد ، مثل چشمه ای که باید بجوشد ، من باید قوی باشم و این باید یعنی انتخاب دیگری به جز قوی بودن و ادامه دادن ندارم🥺🥺🥺 امضای قبلی رو حیفم اومد پاک کنم🤭🤭👈👈👈صبور باش ... هم حکمت را میفهمی...هم قسمت را میچشی... هم معجره را میبینی....😊خاطره زایمان من😊
فر نداره تو قابامه روی کاز میپزه خب پف میکنه کیک؟

ارههههه برا من که خوب پف میکنه

ولی نباید اون تیکه حلب رویه قسمت شیشه ای رو موقع پخت کیک هی برداره

مرسی ونوس عزیز

خواهش میکنم

خوشحال شدم تجربه م رو گفتم☺☺☺

من مارک هادی گرفتم نمیدونم خوبه یا نه

عالیه من مدام استفاده میکنم همش کیک و مرغ و جوجه توش درست کردم اخ نگفته هنو اخه رفتم یکی دیگم از مارک هادی خریدم

کرونا مادرمو آسمونی کرد و منو زمین گیر...مادر دلتنگتم 😭
چطوره؟ راضی هستید؟

عالیه من مدام استفاده میکنم همش کیک و مرغ و جوجه توش درست کردم اخ نگفته هنو اخه رفتم یکی دیگم از مارک هادی خریدم

۱سال و نیمه دارمش رو جهیزیم بوده

کرونا مادرمو آسمونی کرد و منو زمین گیر...مادر دلتنگتم 😭
2706