2733
2734

بچه ها من و خانوادمون رفتیم خاکسپاری و مراسم خاله ی مامانم که ما به جز مامانم کلاااا یه بار دیده بودیمش

اجیمو جو گرفت طی تمام مراسم انقد زار میزد که کبود شده بود 😐😐😐😐

یعنی آبرومون رفت حالا مراسم تموم شده بود هممون رفتیم سوار ماشین بشیم بریم یهو میبینم آبجیم عین جن زده ها خودشو پرتاب کرد زمین و جیغ و ناله که نهههه نمیخوام برم بذارید پیشش بمونم 😓😓😓😐😐😐😐😐

داداشم رفت جمعش کنه که دیدیم ابجیم فرار کرد 😅😅😅😅😅

یعنی من نمی‌دونستم برای آبجیم ناراحت باشم یا از فوت خاله مامانم😐😐😐😐

من و مامانم افتادیم دنبالش دیگه  اونم با سرعت ۸۲۷کیلومتر برساعت مثل قرقی میدوید و داد میزد می‌گفت نه نمیام نمیذارم تنها بمونه خاله شیرین جون بمیرم که انقد بیکسی.....😐😐😐😐😐

همه زل زده بودن به ما یکی نیست بگه آخه تو چیکارشی دختراش اونجوری شیون نمیدادن که اجی من میداد 😅😅😅😅😅 

بعد رفتیم به زور گرفتیمش وسط راه بطری آب معدنی از دستم گرفت ریخت رو خودش و عربده زد دارم آتیییییییییش میگیرم😐😐😐😐....

یعنی من آب شدم از خجالت ...به زور بردیمش تو ماشین یعنی تا خود خونه خون گریه کرد نمیدونم فازش چی بود ولی تاریخ فراموش نخواهد کرد😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

اونایی که خانوادمونو شناختین بگین 😅😅😅

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

کلا زیاد جوگیر میشم 

جوگیر بودیم وقتی جوگیر بودن مد نبود 

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

😂😂😂😂

تدریس خصوصی دروس راهنمایی و ابتدایی در شیراز.ساخت انواع پاورپوینت در رشته های مختلف تایپ فرمول،رسم شکل و نمودار با بهترین قیمت.دانشجوی مهندسی دانشگاه دولتی شیراز 
2731

راستی آرامشتونو حفظ کنید چماقم بذارید زمین !😖❤

《••°♧👑سوگلی السَلطَنه بانویِ اَولِ دَربار👑♧°••》خدایی سگل دیگه خیلی داغانه همون سوگول صدام کنین😥😥(سوگل درسته).(( خودم خواستم))

وای هارلی مرددم از خنده

وقتی پیام دادی و جوابتوندادم بدون ترجیح دادم بامغززنگ زده ات  بحث نکنم چون فهمیدم با خوک نمیشه کشتی گرفت پس پیام ات بی جواب موند بدون از چیه ...
2738

خالم ۴۰ تا یس برا بچش نذر کرده بود جوگیر شدم گفتم ده بیس تاشو من یه نفره میخونم 😐

نصف یکیشو خوندم بقیشو التماس کردم دوستام خوندن

اینم برا اینکه دیگه نپرسید  من کله شق هستم من دانشگاه نرفتم و ازدواج کردم ! فاصله عقد ساده و ماه عسل من تنها ۲۰ روز بوده است !!!! من بعد از ۴ ماه و نیم که از ماه عسلم میگذرد حامله هستم ! من و همسرم با هم اختلاف جدی داریم  و ضمنا من تغییر نکردم فقط از اعتقاداتم حرفی نمیزنم اونم فقط و فقط بخاطر نی نی یار ۵ !!!! در آخرچیپس سرکه ای و من دو نفر هستیم ! برای اطلاعات بیشتر به نی نی یار جهت چک کردن آی پی مراجعه کنید !
2706