2733
2734
عنوان

دل درد شبیه قاعدگی و بهترین زمان تست بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 263243 بازدید | 82 پست

بچها ایا باوجود بتای صفر احتمال بارداری هس؟؟ روز اول موعد پری از دادم صفر بود ولی الان شش روزه عقب انداختم و درد دارم

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥
بچها ایا باوجود بتای صفر احتمال بارداری هس؟؟ روز اول موعد پری از دادم صفر بود ولی الان شش روزه عقب ا ...

عزیزم شما باردار بودین؟ منم ۶روز عقب انداختم

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام من دوروز بود یکم زیر شکمم می گرفت

مثل ماه های قبل موقع پریود. دیشب دردم شدید شد تا 

صبح درد داشتم و فک میکردم تا صبح حتما خونریزی شروع میشع اما هیچ خونی نیومد فقط ی قطره قهوه ای.کنم کنین مشکل چسه

2728
سلام دوستان  به داد من برسین بازم مثل دفعه ای قبل عقب افتادم ولی باردار نیستم 😭😭😭😭😭😭&nbs ...

سلام عزیزم خوبی شما باردار بودی؟ 

چون منم که شروع با اقدام کردم ۲۴روزه عقب انداختم ولی هیچی میست همش منفی

عزیزم شما باردار بودین؟ منم ۶روز عقب انداختم

نه گلم متاسفانه هنوزم نتیجه نگرفتم شما چطور

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥
2738
سلام من به یه مشکلی برخوردم که نمیدونم باید چیکار کنم و از رفتن به دکتر هم شدیدا میترسم. چند ماهیه ...

سلام وقتی پیامت رو خوندم تمام تنم لرزید ،چقدر راحت آخرت فروشی میکنید بعد چقدر راحتتر کارهاتون رو جار میزنید ،آخرتت رو از دست دادی نگران دنیات هستی برات متاسفم هنوز هم دیر نشده توبه کن و پاک زندگی کن چه بخواهی چه نخواهی مرگ و حساب و کتاب هست اگه امشب شب آخر زندگیت باشه چی کار میکنی میدونی دنیا مقدمه است اصل آخرته 

نه گلم متاسفانه هنوزم نتیجه نگرفتم شما چطور

نه منم به هیچ نتیجه ای نرسیدم .. دیگه خسته شدم 😞

خدا جونم نمیدونم چطوری ازت تشکر کنم, ممنونم که به حرف دلم گوش دادی 😍😍 خدایا خودت حافظ نی نی من باش.. و به تمام اونایی که منتظرن یه نی نی ناز و سالم بده.. الهی همتون به مراد دلتون برسید عزیزان..💜💜💜
نه منم به هیچ نتیجه ای نرسیدم .. دیگه خسته شدم 😞

من ماه پیش با کلومیفن باردار شدم متاسفانه تو پنج هفته سقط شد

من ماه پیش با کلومیفن باردار شدم متاسفانه تو پنج هفته سقط شد

منم مهر ماه به همین شکل سقط کردم .. طبیعی هم باردار شدم ولی بعدش کلومیفن داد یه ماهش که نشد ماه بعدشم رفتم خونه مامانم که دو هفته ای برگردم بخاطر همین کرونا گیر افتادم الکی هم کلومیفن خوردم چون پیش هم نبودیم .. داغونم دیگه .. موندم تو کار خدا 😟

سلام.من پریودیم نامنظمه...الآنم دوهفته است عقب افتاده...علائم پریودی دارم کمردرد سینه هام حساس شده...دلم درد می‌کنه ولی پریود نشدم...بیبی چک زدم منفی بود...کسی بوده اینجوری باشه بعد باردار بوده باشه؟خواهش میکنم بکین

2706