2733
2734

من ۳۸ هفته و ۴ روزم بودم

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دستگاه نرفت ؟ بر اساس کدوم سونو بهت تاریخ عمل داد

نه خداروشکر دستگاه نرفت ، بر اساس سونو تاریخ نداد من آخر هفته ۳۷ بستری شدم بخاطر پروتیین در ادرار چهارمین شبی که اونجا بستری بودم دردم گرفت و صبحش زایمان کردم

من رادین کوچولو کاربر سال ۹۵ هستم نتونستم با همون کاربریم بیام و با کاربری جدید اومدم، اسم کاربری جدیدم هم از شیرین زبونی پسرمه که به نوشابه میگه شیبادا   
2738
بله خدا رو شکر زده بودم

ای خدا من همش نگران ریه هاش هستم دکترمم نمیگه امپولش رو بزن میگه بابا اخرای تیر بردارم همون 38هفته اما میترسم تشکیل نشده باشه از طرفی هم تا مرداد میترسم صبر کنم دردم بگیره

التماس دعا
ای خدا من همش نگران ریه هاش هستم دکترمم نمیگه امپولش رو بزن میگه بابا اخرای تیر بردارم همون 38هفته ا ...

خب این دفعه بهش بگو بهت آمپول رو بده

ولی عزیزم اصلا استرس نداشته باش انشالا که به موقع به دنیا میاد و ریه هاشم کامل کامله

من سر پسر اولم نزدم اینقدر نگران نباش