2733
2739
عنوان

نظر شما درباره ی سبک رپ در ایران وهنر مندان این حوزه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1904 بازدید | 19 پست
اسم خواننده هاشو نمیدونم یکی گوش دادم کلا داشت س ک س و تشریح میکرد تو رپش یکی دوست دخترش ولش کرده بو ...

فکر کنم  منظورتون شاهین نجفی هست 

بحث شاهین نجفی جداست چون اون اصلا رپر نیست و خودش هم  نمیگه من رپر هستم و اکثر رپر های بزرگ مثل فدایی بامداد پیشرو و... اونو دیس کردن ودلیل نمیشه اشتباه یک نفر رو به پای همه رپرا گداشت

نه بابا انقد مشکلات دیگ داریم که این توش گمه... نه گلم درسته هستن رپایی که فحاشی میکن و منم بدم میاد ...

دقیقا منم باشما هم نظرم و خواستم این باور غلط رو از بین ببرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کنم  منظورتون شاهین نجفی هست  بحث شاهین نجفی جداست چون اون اصلا رپر نیست و خودش هم &n ...

نه فقط شاهین نیس..درسته فقط بخاطر اون یه نفر نمیگم کلا تو سلیقه ام نیس من تعریفم از موسیقی‌ یه چیز دیگه اس ولی رپ های اجتماعی رو دوس دارم مثل یاس یکی دیگه هم هس که کچله اسمشو نمیدونم یا حمید صفت اینطور رپ هارو میپسندم حتی اگه تو موسیقی پاپ هم فحاشی بشه من مخالفم فرقی نمیکنه بنظرم موسیقی باید ارامشبخش باشه سلیقه ایه کاملا

من میخوره به دیوار سرم ...هی میگیره به سیگار پرم💔

به نظرم همه دوستان تحت تاثیر فضای مارکت موسیقی ایران ک به شدت ضد رپ هست قرار دارند و هیچ آشنایی با موسیقی رپ ندارند.پیشنهاد میکنم حتما آهنگ های بهرام،سورنا،هیچکس،فدایی و... رو گوش کنید.

_در مورد فواید هم باید بگم نسبت ب سبک های دیگه به ویژه پاپ که به شدت کلیشه ای هست فایده بیشتری داره و از اجتماع حرف میزنه و به حقیقت نزدیکه

_در ضمن رپر بودن با صرفا خواندن چند ترک رپ تفاوت داره و هر اثر چرت و پرت و ضعیف رو نمیشه به رپ نسبت داد و تمام رپر ها رو قضاوت کرد..

ببخشید طولانی شد:-))

2731