2737
2734

همانطور که میدونید این سبک بین جوانان ایرانی خیلی طرفدار پیدا کرده .به نظر شما آیا این سبک مفید هست؟ و ظرر های این سبک چی میتونه باشه؟

تعداد رای : 12
نظرسنجی
فوایدش پیشتره
5
41%
ضررهاش بیشتره
7
58%

یچیز بدرد بخورم ک نمیخونن فقط یه یاس هس ک رپ اجتماعی میخونه.بقیه ک یکی زده درشون و رفته😧😧😧

این مصیبت هایی ک الان داریم                      بخاطر اون دعاهاییه ک باید به ده نفر ارسال میکردیم و نکردیم  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من رپ دوس ندارم  یه زمانی رپ دوس داشتم الان سبک دیگه

کدوم ضرر اخه  

فقط 14 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒

هیچ سبک موسیقی ضرر نداره

اگه کلام نادرست و فحاشی تو اشعارش نباشه 

من شخصا علاقه ندارم 

حتی پاپ هم دوست ندارم

موسیقی سنتی و سبک سنتی دوست دارم

و به سلیقه پسرم برای گوش دادن به پاپ و رپ احترام میزارم 

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2738
من خیلی رپ دوس ندارم .. ولی چ ضرری؟!!!!!!!! فعلا ک گرونی ضرر داره..    

اخه خیلیا میگن توش فرهنگ غرب تبلیغ میکنن و فحلشی میکنن خشونت رو ترویج میکنن  وزن ستیزی رو رواج میدن و... برای همین گفتم ظرر

میشه چندتا شو بگی؟

اسم خواننده هاشو نمیدونم یکی گوش دادم کلا داشت س ک س و تشریح میکرد تو رپش یکی دوست دخترش ولش کرده بود از کلمه هایی مثل فاحشه و نمیدونم به همه میدی و اینا استفاده میکرد یکی دیگه هم درموردمیگفت نمیدونم که اره توهم که به ما میرسی پریودی و از این دست خیلی از کلمات رکیک استفاده میکنن

من میخوره به دیوار سرم ...هی میگیره به سیگار پرم💔
یچیز بدرد بخورم ک نمیخونن فقط یه یاس هس ک رپ اجتماعی میخونه.بقیه ک یکی زده درشون و رفته😧😧😧

پس مثل اینکه شما با سورنا و بهرام اشنا نیستین 

کارای اونارو دنبال کنین مطمعنم نظرتون عوض میشه

پس مثل اینکه شما با سورنا و بهرام اشنا نیستین  کارای اونارو دنبال کنین مطمعنم نظرتون عوض میشه

ن زیاد من فقط همین یاس قبلن یکم گوش میدادم زیاد طرفدار این سبک نیسم

این مصیبت هایی ک الان داریم                      بخاطر اون دعاهاییه ک باید به ده نفر ارسال میکردیم و نکردیم  
اخه خیلیا میگن توش فرهنگ غرب تبلیغ میکنن و فحلشی میکنن خشونت رو ترویج میکنن  وزن ستیزی رو رواج ...

نه بابا انقد مشکلات دیگ داریم که این توش گمه... نه گلم درسته هستن رپایی که فحاشی میکن و منم بدم میاد..

ولی خود سبک رپ قشنگ حالا اونا غلط استفاده میکنن دلیل نمیشه که بد باشه.

آنانکه گذشته را به خاطر نمي آورند محکوم به تکرار آنند . سانتايانا
2706