2733
2734
عنوان

تحصیل کرده های بیکار

7442 بازدید | 36 پست

سلام دوستان، از بین شما عزیزان چه کسانی تحصیلات دانشگاهی دارند ولی شغلی متناسب با تحصیلشون پیدا نکرده اند؟ تا چه مقطعی درس خوندید؟ با این بیکاری چه می کنید؟

کار هست باید بری دنبالش

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

بنده

لیسانس مهندسی هستم

کار پیدا کردم ولی مثلا تو شرکت هواپیمایی صندوقدار و اینا نرفتم

همه جاااا شده پارتی خواهر من

گلوله نمی دانست...تفنگ نمی دانست...شکارچی نمیدانست...پرنده داشت برای جوجه هایش غذا می برد...خدا که می دانست....نمی دانست؟😔
2738

لیسانس علوم تربیتی چند ماهه بیکارم خیلی هم دارم میگردم دنبال کار دعا کنین پیدا کنم زودتر

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢

هرکی کار نداره خودش نخواسته

بااین حرفا همدیگرو دلسرد نکنید

تنبلا هم خودشونو توجیه نکنن

و من الله توفیق

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2706