2737
2734
عنوان

دوستان مقیم آلمان جوابمو میدید؟؟

6337 بازدید | 20 پست
سلام دوستان
من قراره نزدیکای عید از انگلیس برای مسافرت بیام آلمان و هلند . کجاهاش تاپ هست و از همه جا دیدنی تره .

از راهنماییتون ممنونم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام پوپک مهربان

وقتی می رم قسمت تبادل نظر و سپس قسمت مربوطه یعنی قسمت خارج از ایرا ن. تاپیک خودمو که دیدم جلوش تعداد مشاهدین عنوان شده که میبینم الان 24 نفر و دریغ از یک جواب
2731
واقعا اینجا المان نشین ندا ره
من اگه کسی قرار بود بیاد انگلیس تا جایی که می تونستم کمکش می کردم و تمام جاهای دیدنی رو میگفتم ....

اگه این تاپیکو دیدید، بگید ممنون میشم
سلام
خانومی
هلند آمستردام ،دلفت، خیلی قشنگن،مخصوصن دلفت که ی شهره تاریخی و خونهای قدیمی خیلی قشنگی داره،من ? سال انجا زندگی کردم،دن هاگ هم ی جای به اسمه مادورودم داره که مکت کل هلند توش پیدا میشه.بلیطش پانزده اورو هاست.آلمان،برلین،شهره تاریخی،با اتوبوس توریستی بری کل شهرو بهت نشون میدان ،??-?? اورو میگیرن.از آلمان زیاد نمیدونم
مرسی طلا جون

لطف کردی جواب دادی
حتما از اتوبوسای توریستی تو المان استفاده می کنم . اگه هلند هم داشته باشه که بعید می دونم نداشته باشه استفاده می کنم تو مدت کم این راه برای دیدن جاهای جالب ایده خوبیه ممنونم گلم
سلام من تو آلمان زندگی میکنم و تو شهر لیمبورگ هستم ولی جای دیدنی اینجا کلیساشه که خیلی قدمت داره و مثل قلعه میمونه
اکثرا جاهای دیدنی آلمان کلیساهای قدیمیش هست که همه شهرها داره. ساختمانهای قدیمیشه که معروفه . ولی من چون خودم یه ساله اومدم اینجا اسماشونو دقیق نمیدونم. ولی تو شهر خودمون یه پل بزرگ قدیمی هست . بازار ماهی معروفه . کلیسای بزرگی که روی قلعه قرار داره و جای خیلی قشنگیه و قدیمی ترین کلیسای آلمانه. و موزه داریم تو شهرمون ولی متاسفانه شهرهای دیگه رو زیاد اطلاع ندارم. تو شهربن هم خیلی موزه هست اگه بری اونجا حوصلت سر نمیره.
2738
ممنون گلم
لطف کردی خانومی

انگلیس همخیلی قلعه های تاریخی زیبا داره فکر کنم این کشورهای نزدیک هم ی ساختاری دارند
خیلی علاقه به بوتانی گاردن دارم اگه بوتانی گاردن معروف می شناسید راهنمایی کنی ممنونت می شم

مرسی عزیزم
سلام عزیزم. من هامبورگ زندگی میکنم. اینجا تا جایی که من میدونم یه کلیسای دیدنی داره. یه دریاچه معروف داره که اسمش آلستره. هافن هست که همون بندره و میتونی توش کشتی سوار شی. از این اتوبوسهای توریستی داره که سوار میشی همه جای دیدنی رو نشون میده. البته هوای هامبورگ یعنی کلا آلمان خیلی بده. همیشه ابری و خاکستریه.

من شنیدم درسدن از همه جا قشنگتره. مرز بین آلمان و چک هست. پراز کلیساها و کاخها و موزه های زیبا. من خودم نرفتم هنوز ولی دوستان که رفته بودن فیلمشو دیدم که خیلی زیبا بود.

ایشالا که سفر بهتون کلی خوش بگذره.
مرسی الیسا جون

اطلاعات خوبی دادی اونطور که از درسدن گفتی توی لیستم رفت تا ببینم باز چه اطلاعاتی دستم میاد
اگه شما هم خواستی انگلیس بیای اطلاعات زیادی دارم شاید بدردت بخوره ......

ممنون گلم لطف کردی
سلام گًل یاس عزیزم من هم آلمان زندگی‌ می‌کنم شهر هامبورگ با اینکه شهر خیلی‌ بزرگیه ولی‌ جای دیدنی‌ زیاد نداره یک دریاچه داره که خیلی‌ معروفه و یک کلیسا پارک هم داره که بهار به بعد زیباست اتوبوس توریستی میتونی‌ سوار بشی‌ کّل شهر رو نشونت میده دریاچه الستر هم میتونی‌ قایق سوار بشی‌ و کلش رو ببینی‌ ولی‌ من خودم کلا آلمان رو دوست ندارم امیدوارم تونسته باشم راهنماییت کنم عزیزم
مرسی عزیزم لطف کردی

پس با توضیحات شما میشه گفت مدت زمان کمی که در سفر هستم هامبورگ رو ترجیحا حذف کنم و به شهرهای توریستی تر دیگه برم...

ممنون عزیزم از اینکه جواب دادی
من برای هلند می تونم راهنماییت کنم. کارهایی که می تونی انجام بدی:

آمستردام : میدان دام. موزه مادام توسو، قایق سواری روی کانال، خرید توی کالوراسترات، موزه نقاشی وانگوگ، موزه رامبراند.

لاهه: مادورام یا شهر کوچولو. دیوان لاهه و ساختمان مجلس و دولت هلند.

لایدن: موزه بدن، بازدید از داخل یک آسیاب بادی، موزه مردم شناسی.

کوکنهوف: اگر فصل مناسب باشه بازدید از باغ گلها.

اسخیفنینگن در لاهه و زاندفورت هم سواحل خوبی دارند که اگر هوا خوب باشه می تونی ببینی.
2706