2733
2734
عنوان

میخوام زبان یاد بگیرم.....

12171 بازدید | 30 پست

میخوام انگلیسی در حد صحبت کردن و فیلم دیدن یاد بگیرم الان در حد ای ام بلک بردم😁😁 میشه بدون کلاس تو خونه یاد گرفت کسی اینکارو کرده که نتیجه گرفته باشه 

چون کلاس ها خیلی زمان بر و آخرسر طرف سه سال رفته کلاس زبان دو تا جمله نمیتونه انگلیسی حرف بزنه من خیلی برام حرف زدن مهمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب اگه در حد ای ام بلک بردی ک سخته تنها یاد بگیری😁وگرنه میشد ی کاری کرد

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)

منکه با تو خونه یادگرفتن موافق نیستم چون تجربش دارم اصلا خوب نبود. ولی الان دارم میرم کلاس خیلی راضیم شوهرمم زبان خوبه تعجب میکنه اینقدر مکالمه رو خوب یادگرفتم 

برای توی خونه راه افتادن باید کتاب بخونی و فیلم و اخبار ببینی. دیکشنری هم داشته باشی و سریع معنیاشونو دربیاری و جمله سازی کنی.

جم لنگواج برنامه آموزش زبانش عالیه

ای اهورا مزدا؛ دانای بزرگ هستی بخش...با دستهای برافراشته تو را نماز برده و خوشبختی کامل را خواستارم. (کاربر از سال ۸۹)
2738
منکه با تو خونه یادگرفتن موافق نیستم چون تجربش دارم اصلا خوب نبود. ولی الان دارم میرم کلاس خیلی راضی ...

ااا باریکلا

پس وقتم رو تلف نکنم برم کلاس 

چون دوسه روزه تو خونه دارم تلاش میکنم به جایی نرسیدم

2706