2726
عنوان

بیایید از نذرها و حاجت رواییاتون تو محرم و صفر بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 16815 بازدید | 86 پست
مامان منم نذر شیر کرده بوده واسه روز عاشورا اما یادم نیست نذر واسه بارداریش بوده یا اینکه بارداریش به خیر و خوشی بگذره که حاجتشم گرفت اون موقع....منم خیلی می خوام که امسال حاجت بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شنیا جون گفته بودن خدا جزای خوب بهم میده خیر سرم کار خوب کرده بودم..... این جواب خوبم بود.
وای به حالم اگه قرار باشه جواب بدیام رو بگیرم .... اونوقت اجتمالا باید همین دنیا زنده زنده بسوزم.....
من کاسه صبرم ، این کاسه لبریزه
بچه ها یکی تعریف میکرد میگفت هرچی نذر و نیاز میکردم برای ازدواج و کارم درست نمیشد

میگفت یک شب گریه کنان بعد از نماز عشا گفتم خدایا راضیم به رضای تو هر جور صلاح میدونی

میگفت در عرض یک ماه رفتم سرکار و همونجا تازه نرفته یک پسره آقا ازم خواستگاری کرد
2728
جدی میگی؟؟؟ فکر کردم شاید دل کسی رو بدجوری شکستی یا زندگی از هم پاچیدی... بخدا فکر کردم چیکار کردی...

البته منم اون سال حاجت گرفتم امسال ضجه زدم به جایی نرسید ... به بیخدایی رسیدم باور نمیکنی.... نمیدونم جواب چی رو اون دنیا میخوان ازمون بکشن؟؟؟ چیزی دست آدم نیست که.....

زندگی خانوادم از بین رفت ضجه زدم همه کاری کردم چه نذرها نکردم جهنم خدا رو خریدم فقط آبروم نرههههههههه
درضمن شنیا جون من خیلی دوستت دارم. تا حالا پیش نیومده بود باهات حرف بزنم.

کلا شانس من اینجوریه. امسال هم باز خیر سرم یه کاری کردم که یه فامیل دعام کردن بعد به جای اینکه یه تحول خوب برام پیش بیاد. کلا پری گور به گور شدم هم ور پرید و حسابی به همم ریخت.
میبینی خوااااهر ...... اینم شانسه من دارم.
من کاسه صبرم ، این کاسه لبریزه
ببین گلم ما با ماشین میریم روز تاسوعا

اما به متروی 15 خرداد نزدیکه

از مترو بیایی بیرون یه خیابون هست میره سمت سبزه میدون فکر کنم اسمشم 15 خرداد

تو 15 خرداد رو نرو خیابون روبروییش رو برو

از هرکی بپرسی کوچه حلوا بهت میگه کجاست اینقدر قلقله است که نگو

فقط یادت باشه باید از 7 نفر که دارن اونجا حلوا میپزن به اندازه یک قاشق هم شده حلوا بگیری و بریزی تو یه ظرف و بعد خودت یا اطرافیانت بخورید

بعد از حاجت روایی سال بعد بری و حلوا بپزی

من پیارسال گرفتم حاجتمو اما پارسال نذر کردم نگرفتم تا الآن
2706