2726
همشون  پارسال تو بالکن بودن آب کولر رفته بود خیس شدن ریختیم دور الانم کارتن ندارم فقط پنجتا داش ...

ببین کارتن موز بهترین کارتن برا وسایل شکستنی چون جا دست داره و هر چقدرم سنگینش کنی پاره نمیشه

از میوه فروشی ها بگیر کارتن موزی

ببین کارتن موز بهترین کارتن برا وسایل شکستنی چون جا دست داره و هر چقدرم سنگینش کنی پاره نمیشه از می ...

شوهرم پنجتا گرفته بود فقط به بوفه رفت فکر کنم باید پنجتام بگم بگیره امشب

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از بچگیم  تالا اسباب کشی  نداشتیم فقط جهازم اونم که همه چی تو کارتن خودش بود الان سختمه ...

سخته ولی از ی گوشه شروع کن به خودتم فشار نیار...منم باید جمع کنم ....اول رخت و لباسامو از رگال بقچه می کنم کتابخونه رو.خالی می کنم فرششو بر می دارم بعد کم کم ی اتاقو پر کارتن و وسایل می کنم جلو دست و پا نباشه...همینجور کم کم از اشپزخونه برمی دارم کارتن می کنم چسب می زنم می ذارم تو اون اتاق خالی..کم کمم شستنیا رو می شورم این وسطا می ذارم خشک بشه از ظرف و ظروف تا لباس و پرده اینا ...دور ریختنیا رو می ریزم ...ی کیسه بزرگ زباله از اون قدیا داشته باش دور ریختنی زیاده 

آنکه در طرز غزل نکته به حافظ آموخت /یار شیرین سخن نادره گفتار من است 
2728

علاوه بر چیزایی که دوستان گفتن

اولا کارتن ها رو علاوه برچسب باید با طناب ببندید محکم تا زیرش در نره. چون کارتن ها نو نیستن

دوما روی در کتابخانه وکمدها و دراورها و... بعد از خالی شدن باید چسب بزنید. از اون چسب نواری بزرگها. البته اینو روز اخر انجام بدید. مگه اینکه زود خالی شده باشن.

سوم اینکه من چندتا دیگ بزرگ مادرم دارن. وسایل یخچال رو روز اخر تو اونا میذارم. تو کارتن میترسم خیس بشه یا بریزه و..

حتما رو کارتن ها با ماژیک بنویس چین. من پنجاه تا کارتن داشتم. حتی لباسایی که مهم نبود که چرک بشه رو میذاشتم تو پلاستیک و میذاشتم توکارتن

وسایل گرون قیمت مثل طلا و مدارک و... رو بذار تو یه کمد که خالی کردی یا ببر خونه مادرت. چون روز اسباب کشی خیلی شلوعه خونه و ممکنه گم بشن

فریزر رو دقیقه اخر خالی کن. یا اگه.جایی داری ببر وسایلش رو بذار تا یخشون باز نشه. حتی اگه. مغازه دار اشنا میشناسی. بذار تو پلاستیک و بگو برات چند ساعت نگه دارن تو فریزرشون

راستی من چینیهای بدون کارتن رو هم میذاشتم تو دیگ یا سبد و خودمم موقع اسباب کشی به کارگرها میگفتم اینا چینی هستن

اگه جایی که هستید یا میرید پله دارره یکی تو راه پله ها باشه تا هم در و دیوار رو خراب نکنن کارگرها و هم وسایلتون رو به در و دیوار نزنن و خرابش نکن.

اول وسایل تزیینی و دیوار کوباتو جمع کن اگر میخوای تمیز کنی بشور پاک کن کاغذ پیچ کن بزار داخل سبد رخت کن بزرگاهستن....(یا چندتایی نیاز داری از اطرافیانت بگیر).داخل کارتون سخته اساس کشی...فقط فقط سبد خیلی راحته.بعد بوفتو خالی کن.من خودم همشو میشستم بعد جمع میکردم که تو خونه جدید اذیت نشم....

همشون  پارسال تو بالکن بودن آب کولر رفته بود خیس شدن ریختیم دور الانم کارتن ندارم فقط پنجتا داش ...

ببین بهترین کارتن واسه اسباب کشی یکی کارت چیپس و پفکه برو سوپرمارکت بگو کارت چیتوز میخوام. یا برو تعویض روغنی ها بگو کارتن روغناتون اگه سالمه بدین

خدایا شکرت

من هر سال واسه اسبابکشی یه صندق خیلی بزرگ آهنی دارم با یه قابلمه روحی ۲۰۰ نفره ته هردوتاشون پارچه نرم پهن میکنم بعدم تمام شکستنیهامو روزنامه پیچ میکنم میذارم داخل دوتاشون‌. یکم سنگین میشه ولی جاشون محکمه و خیالم راحت...

خدایا شکرت