2703
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

دوستاي گلم توروخدا گول تبليغات دكتر عاطفه الهويي نظري رو نخورين، منشيش با اسامي مختلف تو تاپيكاي مربوط به بارداري و دكتر زنان اومده و ازش تعريف كرده، منم وقتي باردار شدم تو ني ني سايت دنبال دكتر خوب ميگشتم و گول اين تبليغات رو خوردم و الان تو ٢٩ سالگي و زايمان اول نازا شدم 😞

دكتر عاطفه الهويي نظري واقعا بي تجربس، بلايي سر من و دخترم آورد كه هيچ وقت فراموش نميكنم خدا ازش نگذره

دوستاي گلم توروخدا گول تبليغات دكتر عاطفه الهويي نظري رو نخورين، منشيش با اسامي مختلف تو تاپيكاي مرب ...

عزیزم برو پیش دکتر الهه اورعی زارع خودم پیش اون رفتم کارش خیلی خوبه انشالله مشکلت حل بشه

2714
عزیزم برو پیش دکتر الهه اورعی زارع خودم پیش اون رفتم کارش خیلی خوبه انشالله مشکلت حل بشه

ممنون گلم مشكل من ديگه قابل درست شدن نيست، بخاطر بي تجربگيش تشخيص نداد بچم درشته و مجبورم كرد طبيعي زايمان كنم و اينقدر زايمان طول كشيد كه به خونريزي شديد افتادم و رحمم رو درآورد

ممنون گلم مشكل من ديگه قابل درست شدن نيست، بخاطر بي تجربگيش تشخيص نداد بچم درشته و مجبورم كرد طبيعي ...

وای خدای من متاسفم خیلی ناراحت شدم کدوم بیمارستان بودی؟ازش شکایت کردی؟

وای خدای من متاسفم خیلی ناراحت شدم کدوم بیمارستان بودی؟ازش شکایت کردی؟

بيمارستان ابن سينا فلكه دوم صادقيه، بله شكايت كرديم ولي متاسفانه تو ايران هيچ دكتري محكوم نميشه فقط ماهستيم كه هميشه و همه جا محكوميم به بي عدالتي

عزیزم من میرم پیش دکتر گلشیرازی خیلی عالیه . هم کارش خیلی خوبه هم خیلی خوش اخلاقه و صبوره. تو ی کلام عاشقشم. بهت میگم برو پیشش یکبار که ببینی کارشو دیگه پیش دکتر دیگه نمیری

اینم سایتشه توش اطلاعات تماس و مطبش هستhttp://www.drgolshirazi.ir/

آدرس پیج اینستاگرام:http://www.instagram.com/drgolshirazi

سلام دوست عزیز من یه دکتر خوب میشناسم خیلی خانوم دکتر خوش اخلاق و کاربلدی هستن. اسمشون دکتر سمیه ادایی هست بزنی تو گوگل اسم میاد به نظر یه سر برو پیشش بهترین دکتر زنان تو زرگنده هست به نظرم

2706