2733
2739
عنوان

ازمایش Amh

3699 بازدید | 16 پست

من شهریور ۹۵ ازمایش amh  دادم خداروشکر همه چی خوب بود .عددش ۳.۷۰ بود که تو رنجش نوشته بود خوبه .تا الان بچه نمیخواستیم امسال میخوایم بچه دار شیم .به نظرتون تا الان کم شده ذخیره تخمدانی؟

خدایا تو بساز تو بسازی قشنگتره ❤❤❤❤                                              

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۳۰ سالمه

زودتر اقدام کن معلوم نیست کی بگیره که

خداوند بي نهايت است و لامكان و بي زمان اما به قدر فهم تو كوچك مي شود و به قدر نياز تو فرود مي آيد و به قدر آرزوي تو گسترده مي شود و به قدر ايمان تو كارگشا مي شود...
2728

دکتر رفتم همون سال یکی گفت این ذخیره تا دو سال معتبره بعدش ممکنه کمتر بشه ولی یه جا دیگه رفتم گفت نه کی گفته اصلا دلیل نمیشه تا دوسال دیگه هم خوب باشه حالا نمیدونم راست گفت یا نه

ذخیرت برای بارداری عالیه  مگه میخواید آی وی اف کنید ؟

نه میخوام اقدام کنم واسه طبیعی

نه میخوام اقدام کنم واسه طبیعی

خب پس نگران نباش 

ولی دیگه استخاره هم نکن توی هر ماه اقدام فقط 20 الی 30 درصد امکان + شدن هست پس دیگه نباید زمانو از دست بدی البته ب شرط سالم بودن اسپرم 

و از همه مهمتر نداشتن استرس و نگرانی در طول مدت اقدام هستش

2738
خب پس نگران نباش  ولی دیگه استخاره هم نکن توی هر ماه اقدام فقط 20 الی 30 درصد امکان + شدن هست ...

باشه مرسی عزیزم .کم خونی دارم دارم قرص میخورم انشاءالله از مرداد برم تو اقدام

باشه مرسی عزیزم .کم خونی دارم دارم قرص میخورم انشاءالله از مرداد برم تو اقدام

از الان فولیک 5  بخور حتما ی آزمایش تیرویید مثل T3,T4,TSH  هم بده و همینطور آزمایش ویتامین دی

اینا همه توی پروسه بارداری مهمه 

اگه تیرویید مشکل داشته باشه بارداری مشکل دار میشی 

ی آزمایش چکاپ کلی بده از جمله خون و هورمونی (تیرویید و LH,FSH,پرولاکتین ) و خون و دی و کلسیوم 

هورمونی روز دو وسوم پری میشه داد 

و ی سونوی واژینال که دیگه خیالت کامل راحت باشه از رحم و تحمدان درسته یکم هزینهش زیاد میشه اما ارزش داره که شش ماه حامله نشی بعد از شش ماه تازه دکترا میفرستنت این آزها رو یدی که کلی زمانو از دست بدی و اعصابو روانت بهم بریزه 

دکترا ک دیگه انصاف ندارن همون اول این آزها رو بگیرن خیال طرفو راحت کن حتما باید دو سه سال راه مطبو گز کنی با اینهمه هزینه بری و بیای بعد ب نتیجه برسن ک فلان مسئله رو داری

از الان فولیک 5  بخور حتما ی آزمایش تیرویید مثل T3,T4,TSH  هم بده و همینطور آزمایش ویتامین ...

مرسی از راهنماییت .پس بهتره برم اول ازمایشا رو بدم که خیالم راحت شه

آره عزیزم 

تموم آزها رو بده بعضیهاش طول میکشه و باید حتما توی پری اونم دوم نهایتا سوم بدی

اینطوری اگه بی برنامه هم باردارشدی خیالت راحته ولی فولیک و آهنتو بخور 

توی آزهای هورمونی حتما آزمایش پرولاکتین هم بده خیلی مهمه توی یائسگی زودرس و تخمک ببخش اینو فراموش کردم بهت بگم البته دادن آزمایشش شرایط داره حتما از آزمایشگاه بپرس 

اگه تهرانی برو دانش یا بهار یا نیلو 

آزمایشگاه معتبر برو ک  برای بار دوم هزینه نکنی

توی آزهای هورمونی حتما آزمایش پرولاکتین هم بده خیلی مهمه توی یائسگی زودرس و تخمک ببخش اینو فراموش کر ...

باشه .یادم میمونه .اره تهران هستم حتما ادرسشو پیدا میکنم از نت میرم ازمایشگاه معتبر

2706