2703
2553
عنوان

بد از 6ماه برگشتن ول کن هم نیستن

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 40 پست

یه اشتباه رو دوباره تکرار میکنید؟باورم نمیشه هنوزززز بچه رو شوهر میدن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
 منم اصلا جوابشونو نمیدم اما پسره همش بهم اسم اس میده التماس میکنه میگه غلط کردم قسمم میده جواب ...

بگید اگر دوباره به هر طریقی ارتباط بگیرید به جرم مزاحمت ازتون شکایت میکنیم 

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی
میخوای نون خور کم کنی؟من حدس میزنم که شما اعتماد به نفس ندارین و از دخترتون هم اعتماد به نفسو میگیری ...

اول امدن خییلی وعده وعید دادن ما خونه واسش خریدیم خودمون غزاهاشو درست میکنیم اون درسشو بخونه گولم زدن

2714
 اول امدن خییلی وعده وعید دادن ما خونه واسش خریدیم خودمون غزاهاشو درست میکنیم اون درسشو بخونه گ ...

پس دیگه الان گول نخور.من که راضی نمیشم دخترم شوهر کنه ولی هرروز استرس داشته باشم

خدایا شکرت

من کسی رو  میشناسم دخترشوهمین سن شوهر داد چون به قول خودش  کیس خوبی بود اما اینکارو با قدرت کرد بطوری که خونه به نام دختر زدند مهریه بالا هر دفعه باید برای دختر طلا میوردند مناسبتها باید درست انجام میشد و اینا رو از قبل طی کرده بود ووقول داده بود هرجا خلف وعده ببینه رابطه رو تموم کنه .بازم الان پشیمون هست میگ اشنباه کردم تازه بعد از این همه محکم کاری

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی
 منم اصلا جوابشونو نمیدم اما پسره همش بهم اسم اس میده التماس میکنه میگه غلط کردم قسمم میده جواب ...

گوه خورده بزارش تو بلک لیست  . بیکاریا  از خانواده اش گل گرفتی از پسر اوزگلشون میخوای گلاب بگیری 

میگن ملا نصرالدین از بیکاری سوزن به تخ  م خودش میزد و جیغ و داد میکرد!حالا شده حکایت بعضی از کاربرا  از بیکاری هی دنبال اشکال و ایراد الکی میگردن تاپیک بزنن و جیغ و داد کنن !!