2703
2553
عنوان

بد از 6ماه برگشتن ول کن هم نیستن

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 40 پست

خودتون چند سالتونه ؟؟ازت عاجزانه خواهش میکنم دختر دسته گلتو اسیر نکن ظاهرا زن یه نفر شده اما کل قوم شوهر میشن واسش اقا بالاسر و دستور میدن بهش .این خانواده که یه بارم گند زدنو خودشونو ثابت کردن چه اصراریه .از بچه ات سیر شدی مگه 

میگن ملا نصرالدین از بیکاری سوزن به تخ  م خودش میزد و جیغ و داد میکرد!حالا شده حکایت بعضی از کاربرا  از بیکاری هی دنبال اشکال و ایراد الکی میگردن تاپیک بزنن و جیغ و داد کنن !!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نزارین دخترتون خودش تصمیم بگیره هاااااااا

من تا پارسال غر میزدم چرا خاستگارارو بهم نمیگن آخهههه

اما الان همش دور مامان بابام میگردمممم بزار جوونیشو بکنه بره دانشگاه 

پرسیدن نداره که اصلا اجازه نده

ول کن نیستن ینی چی؟وقتی الان ول کردن رفتن وای بحال کارایی که ممکنه تو زندگی باهاش بکنن

سفت و سخت وایسا بگو دختر نمیدددددم

اونی میشم که بالاسری بگه بنده منه هااا...
2720

من سال اول دانشگاه بودم ازدواج کردم شوهرم خیلی خیلی خیلی خیلی خوبه هزار بارم بگم کمه ولی همیشه میگم کاش الان تازه ازدواج میکردیم باهم.

دخترمم تا بیستو هفت هشت سالش نشد همسن الان من حق ازدواج نداره.البته تازه سه سالشه 

تو خرجش موندین یا رو دستتون مونده ؟

پناه میبرم به خدا

خودت چه خیری دیدی که بچه نوجوانت رو بفرستی خوه شوهر! اونم این شوهر

هر روز یه چشش اشک یه چشش خون 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀

شما یکبار ریگه هم این موضوع رو تاپیک زدید و از ۱۰۰ درصد نظرها ۲۰۰ درصد گفتن نه. دخترتون گناه داره. به فکر جسمش نیستید به فکر روح و روانش باشید ولی متاسفانه شما دوباره دارید در موردش سوال میکنید. من واقعا نمیدونم چی بگم. خودمم یک دختر ۱۴ ساله دارم. اینها هنوز وقت عروسک بازیشونه نه شوهر داری

2714

کارتون فقط و فقط و فقط کودک آزاریه خانم محترم 

میدونی دختر ۱۶ ساله هنوز بچه ست هنوز نوجونه اونوقت میخوای شوهرش بدی ای وای حالم بد شد

دخترم قشنگترین معجزه من و بابایی
2706