1147
1226
عنوان

بد از 6ماه برگشتن ول کن هم نیستن

| مشاهده متن کامل بحث + 516 بازدید | 40 پست

تو خرجش موندین یا رو دستتون مونده ؟

پناه میبرم به خدا

خودت چه خیری دیدی که بچه نوجوانت رو بفرستی خوه شوهر! اونم این شوهر

هر روز یه چشش اشک یه چشش خون 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...

شما یکبار ریگه هم این موضوع رو تاپیک زدید و از ۱۰۰ درصد نظرها ۲۰۰ درصد گفتن نه. دخترتون گناه داره. به فکر جسمش نیستید به فکر روح و روانش باشید ولی متاسفانه شما دوباره دارید در موردش سوال میکنید. من واقعا نمیدونم چی بگم. خودمم یک دختر ۱۴ ساله دارم. اینها هنوز وقت عروسک بازیشونه نه شوهر داری

همین حالا با یک مشاور و روانشناس صحبت کن.

کد تخفیف ۲۰٪ : ninisite

دانلود اپلیکیشن تلیار

1156

بعد شیش ماه بی محلی ب دخترتون دوباره پیداشون شده ؟

شما هم دارید بهشون فکر میکنید ک چه جوابی بدید ؟

چرا دستی دستی دخترتونو بدبخت میکنید

انقدر دخترتونو بی ارزش نکنید  

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

کارتون فقط و فقط و فقط کودک آزاریه خانم محترم 

میدونی دختر ۱۶ ساله هنوز بچه ست هنوز نوجونه اونوقت میخوای شوهرش بدی ای وای حالم بد شد

دخترم قشنگترین معجزه من و بابایی
1233

یه اشتباه رو دوباره تکرار میکنید؟باورم نمیشه هنوزززز بچه رو شوهر میدن

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
 منم اصلا جوابشونو نمیدم اما پسره همش بهم اسم اس میده التماس میکنه میگه غلط کردم قسمم میده جواب ...

بگید اگر دوباره به هر طریقی ارتباط بگیرید به جرم مزاحمت ازتون شکایت میکنیم 

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی
1167
میخوای نون خور کم کنی؟من حدس میزنم که شما اعتماد به نفس ندارین و از دخترتون هم اعتماد به نفسو میگیری ...

اول امدن خییلی وعده وعید دادن ما خونه واسش خریدیم خودمون غزاهاشو درست میکنیم اون درسشو بخونه گولم زدن

اول امدن خییلی وعده وعید دادن ما خونه واسش خریدیم خودمون غزاهاشو درست میکنیم اون درسشو بخونه گ ...

پس دیگه الان گول نخور.من که راضی نمیشم دخترم شوهر کنه ولی هرروز استرس داشته باشم

برای حاجت قلبیم یه صلوات میفرستی؟

من کسی رو  میشناسم دخترشوهمین سن شوهر داد چون به قول خودش  کیس خوبی بود اما اینکارو با قدرت کرد بطوری که خونه به نام دختر زدند مهریه بالا هر دفعه باید برای دختر طلا میوردند مناسبتها باید درست انجام میشد و اینا رو از قبل طی کرده بود ووقول داده بود هرجا خلف وعده ببینه رابطه رو تموم کنه .بازم الان پشیمون هست میگ اشنباه کردم تازه بعد از این همه محکم کاری

هر گاه ارزش ها عوض میشوند ،عوضی ها با ارزش میشوند .    گاندی
1241