2737
2734
نظر لطفته عزیزم❤

💜💜💜

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستم ❤❤ زیر سایه شما. خوبی ؟  وای چه شبی بود اون شب 😂

قربونت 

فدای محبتت منم خوبم

داغون شبی بود و بسی تو خماری بودیم 

اخرشم حدس خودمون شد یه اتفاق بیمزه 😂😂😂

خدا رو شکر اتفاق بدی نبود 🙄☺️

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  
2731
استاتر مهربون که راهنمایی دادی من الان ۱۳ روز تاخیرم بنظر شما امپول بزنم پری بیاد یا امپول عوارض دار ...

انشاله بارداری گلم اما دکتر میگه امپول بزنین پری شدین که هیچی. نشدینم جای بچه سفت میشه انشاله که پری نشی

گاهی اوقات فقط به آسمان نگاه میکنم لبخند میزنم و میگویم: خدایا میدونم کار تو بود ممنونتم  

خب منم الان میزنم پروژسترون. دو تا رو با یک سرنگ. خیلی داغونم. ولی خود دکتر گفته دوتاش رو با هم بزنم. واسه دردش چی کار کنم؟؟؟؟ ۳۶ تا باید برنم. خیلی درد دارم. راهنمایی کنید بچه ها

انشاله بارداری گلم اما دکتر میگه امپول بزنین پری شدین که هیچی. نشدینم جای بچه سفت میشه انشاله که پری ...

خانمي بعدش چيكار كنيم كه سفت نشه ؟ ماليدن محل تزريق خوبه ؟

سلام به منم یه چهل تایی دادن تازه روز سوم انتقال مه پریروز خودشون تو مرکز یکی و زدن بعد که دکتر روزی دوتا برام نوشت دومی و هم جدا تزریق کردن درد داره جاش ولی اینی که دیشب دوتا رو تو یه سرنگ زدم جاش آبسه شده و اذیتم نمیدونم چکار کنم اگه تکی تکی بزنم چهل تا کارم تمامه

2738

سلام دوستان. من دو هفته پریود نشدم،هیچ کسیتی هم نداشتم.باردار هم نبودم.دکتر به من آمپول زد،از همین آمپولا که دو تا رو تو ی آمپول میریزن،واقعا درد دارم با اینکه دو روز گذشته و نمیتونم حتی بشینم روش.اینقدر گریه کردم از دیروز که نگو. از دردش نمیدونم چیکار کنم میترسم بمونه تو پام یا انفاقی بیوفته 😭  بعد هنوزم پریود نشدم دو روز پیش این آمپول رو زدم😭 به نظرتون طبیعیه؟

چون لکه بینی داشتیم و شیاف به اندازه امپول تاثیر نمیذاشت واسه همین تا وقتی لک داشتم امپول و شیاف همز ...

من 20 روز از انتقال گذشته یکم لک بینی داشتم دکترم گفت روزی یکی امپول پروژسترونم بزنم علاوه بر شیاف تا دو هفته دیگه.

میخام بدونم این دوز باعث مسمومیت نمیشه؟ اخه میگن زباد که بشه خوب نیست.

من 20 روز از انتقال گذشته یکم لک بینی داشتم دکترم گفت روزی یکی امپول پروژسترونم بزنم علاوه بر شیاف ت ...

من روزی ۲ تا امپول پروژسترون و هر ۶ ساعت یه شیاف و روزی یه استرادیول و انواع ویتامین ها کلسیوم ،فولیک اسی، امگا3 و...و روزی یدونه انوکسا میزدم

این وسط مسطا هم یکماه عفونت ادراری داشتم مجبور بودم  خشک کننده هم بخورم  تازه واسه تهوعم ب۶ میخوردم

ماییم و یک نوای بی نوایی بسم الله اگر حریف مایی😂

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
واسه عفونت ادراری چی میخوری؟

سفکسیم و آزیترومایسین و روزی ۱۵ لیوان اب و خشک کردن واژن بعد از سرویس رفتن با سشوار

2706