2726

سلام مادران عزیز

من هرروز بایستی دوتا آمپول پروژسترون تزریق میکردم هر دو باهم با یک سرنگ

پدرم در اومد امپول که میزدم درد میگرفت - هرکاری هم کردم سرچ کردم نظرخواهی کردم همه گفتن کمپرس گرم و سرد بزار هیچ فایده نداشت

تا اینکه رفتم یه درمانگاه - گفت من دوتا آمپولو با یه تزریق نمیزنم واست چون بخشنامه اومده واسمون که اینکارو نکنیم و آمپول روغنی رو جداجدا تزریق کنیم تا ابسه نکنه

بهمین راحتی اونجا بود که اولین بار جدا تزریق شد و دیدم چه الکی این همه درد کشیده بودم در حالیکه میشد با دوتا تزریق این همه آبسه نکنه و سفت نشه - واز اون به بعد این همه عذاب نکشیدم گفتم به شما ها هم بگم چون من واقعا هرچی تحقیق کردم هیچ کس هیچ راهی رو نمیدونست   

گاهی اوقات فقط به آسمان نگاه میکنم لبخند میزنم و میگویم: خدایا میدونم کار تو بود ممنونتم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم لکه بینی داشتم تا یک هفته پیش هروز میزدم تنها نکته اش اینه موادش به آرومی تزریق بشه 

اگر سریع تزریق بشه خیلی دردناکه و سفت میشه جاش

اما خب الان جای امپولا به اندازه کف دست فرورفته و سیاه شده 

دیگه قطشون کردم چون خودم داشتم نابود میشدم

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
مرسی گفتی . من از اول جدا جدا میزدم ولی کلا خیلی درد داشت. خانم تزریقاتی جای آمپولم چسب زخم میذاشت . ...

من دوراشون با خودکار خط میکشیدم که یه وقت اون طرفا نره دیگه

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
من دوراشون با خودکار خط میکشیدم که یه وقت اون طرفا نره دیگه

Mimikh جان من شما رو ندیده میدوست 

تاپیک خبر نی نی دار شدنت در اوج ناامیدی رو خوندم. انشالله همیشه خبرهای خوب باشه واسه همه

Mimikh جان من شما رو ندیده میدوست  تاپیک خبر نی نی دار شدنت در اوج ناامیدی رو خوندم. انشالله ه ...

خیلی ممنون عزیزم نظر لطفته❤❤

منم شما رو میشناسم و تو تاپیک ها دیدم

فوقعلاده محترم و اروم هستید

ممنون که با خوشحالی من خوشحال شدی عزیزم

انشالله حاجت روا شی💜💜💜

چرا شياف استفاده نميكرديد؟آمپولش چه فرقي داره؟

چون لکه بینی داشتیم و شیاف به اندازه امپول تاثیر نمیذاشت واسه همین تا وقتی لک داشتم امپول و شیاف همزمان میزدم

Mimikh جان من شما رو ندیده میدوست  تاپیک خبر نی نی دار شدنت در اوج ناامیدی رو خوندم. انشالله ه ...

سلام ندول جان 

کجایی کم میبینمت بعد از تاپیک اون زنگ خوردن گوشی

تو آسمونا دنبالت میگشتم تو تاپیک آمپول پیدات کردم 

چطوری عشقم؟ 😊

هیچ اگر سایه پذیرد، ما همان سایه هیچیم...  
2706