2726
عنوان

موعد

100 بازدید | 16 پست

سلام من یک سوال دارم...

من همیشه دو تا ۱هفته جلو می انداختم اما امروز موعدم بوده و من هنوز پریود نشدم البته علاعم پریودی و دارم مثل دل درد و سینه درد اما پریود نشدم..البته باید بگم امروز بی بی چک کنیدگذاشتم ومنفی بود علت این عقب افتادن چیه بنظرتون؟؟..نگران شدم.

در اقدامی برای بچه دار شدن؟

میشه برای شفا طفل معصومی که مادرش جز خدا،امیدی نداره؛یه حمد شفا بخونین و این کوچولو رو دعا کنین.شاید با نفس های گرمتون خدا به این کوچولو رحم کرد

منم مثله شمام

سی و هشت روزه پاکم دوتا بی بی چک منفی 

نمیدونم چی شده پریود نمیشم؟همیشه زود به زود میشدم این دفعه ...

قربونش برم خدا دلش میخاد همه روزه هامو بگیرم   

براتون اینگونه آرزو میکنم :ان زمان که در محشر .خدا بگوید چه داشتی ؟حسین سر بلند کند و بگوید حساب شد مهمان من است .  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

اگه روزه گرفتین میتونم بگم قطعا روزه اس 

من اکثر سالا ماه رمضون همین مشکلو دارم 😐

خدایا هزاران بار تورا سپاس بخاطر حس زیبای مادری که نصیبم کردی....خدایا پناهش باش،جهان تاریکی محض است؛میترسم ،کنارش باش 🙏                                                  ❤لاحول ولاقوة الا بالله العلي العظيم❤
اگه روزه گرفتین میتونم بگم قطعا روزه اس  من اکثر سالا ماه رمضون همین مشکلو دارم 😐

روزه که میگیرم....البته هرسال دارم میگیرم و مشکلی تو پریودی نداشتم امسال  اینطوری شدم...

من بیشتر گر میگیرم...یک دفعه ای عرق میکنم..

من همیشه چند روز قبل پریود یخ میکنه پاهام الانم اینطوریم خدایا دیگه نمیکشم خیلی اینماه امیدوار بودم    

واسه شادی روح پدر ومادرم صلوات خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه
من همیشه چند روز قبل پریود یخ میکنه پاهام الانم اینطوریم خدایا دیگه نمیکشم خیلی اینماه امیدوار بودم ...

من یک ماهه که بخاطر سینه درد که داشتم و سونو دادم قرص ویتامین Eو یک قرص دیگه بهم داده بود می‌تونه علت تاخیرش این باشه؟ آخه ماه قبل هم پریودم کم بود.

من یک ماهه که بخاطر سینه درد که داشتم و سونو دادم قرص ویتامین Eو یک قرص دیگه بهم داده بود می‌تونه عل ...

توصیه میکنم اگه تا یکهفته دیگه پریود نشدی حتما بری پیش دکتر زنان .علتهای مختلفی میتونه داشته باشه .کم کاری تیرویید. کم خونی. بهم خوردن هورمونها و....که با آزمایش خون معلوم میشه

واسه شادی روح پدر ومادرم صلوات خدا رفتگان شما رو هم بیامرزه
2706