2726
آله آله،،،من میرم ریر لحاف منتظر سوپ میمونم🚶🚶🚶

🥣🥨🥤بیا بخور جون بگیری قشنگتر برقصی😉😙

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
🥣🥨🥤بیا بخور جون بگیری قشنگتر برقصی😉😙

🙆

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

سلام دوستای عزیزم😘😘🤗🤗

عیدتون مبارررررک💕💕💕💕

ان شائ الله به حق امام زمان بهترین ها براتون رقم بخوره

ببخشید که نبودم درگیر یه مسائلی ام که باید حلش کنم 

پروردگارا هیچ گاه مرا به حال خودم وا مگذار،ای قادر متعال ای بخشنده ی بزرگوار طاعت و بندگی جانانه ات را به تمام بندگانت عطا بفرما،ای مهربانترین مهربانان.اللّهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🌷🌷🌷
سلام دوستای عزیزم😘😘🤗🤗 عیدتون مبارررررک💕💕💕💕 ان شائ الله به حق امام زمان بهترین ها براتون رق ...

سلام آذین جون عید تو هم مبارک ، انشاالله مشکلت هر چی هست زودتر حل بشه😊🌹🌹🌹

وزن شروع ۶۹ کیلو .هدف اول ۶۵ 😊هدف دوم ۶۳😁هدف سوم  ۶۰ کیلو 😃هدف نهایی ۵۸ کیلو 🤣🤣وزن الان۶۵.۶🙄
سلام دوستای عزیزم😘😘🤗🤗 عیدتون مبارررررک💕💕💕💕 ان شائ الله به حق امام زمان بهترین ها براتون رق ...

سلام آذین جون عید شما مبارک.

ممنون برا دعای زیبات.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
دلم گرفته بچه ها امروز اگه دعایی کردید منو هم از یاد نبرید 🙂

عید شما مبارک.

دیشب یه جایی مراسم بودم. بیاد بچه های تایپیک بودم. انشاالله خدا برات دلگشایی کنه عزیزم.

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲   
عید شما مبارک. دیشب یه جایی مراسم بودم. بیاد بچه های تایپیک بودم. انشاالله خدا برات دلگشایی کنه عزی ...

مرسی خواهری ان شاالله 

[QUOTE=87579749]مرسی خواهری ان شاالله [/QUOT

حتما خدا جواب میده. شک نکن. حالا به روش خودش.

اگر ت ل داری. برو کانل استاد پناهیان خیلی آروم میشی.

[QUOTE=87579749]مرسی خواهری ان شاالله [/QUOT حتما خدا جواب میده. شک نکن. حالا به روش خودش. اگر ت ل ...

لینک کانلشو برام میفرستی 

لینک کانلشو برام میفرستی 

https://t.me/Panahian_ir

سلام،،،من که نمیبخشم

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
سلام،،،من که نمیبخشم

😅😅😅

2706