2733
2734
عنوان

کیا این ماه لتروزول با متفورمین خوردن

| مشاهده متن کامل بحث + 2859 بازدید | 27 پست
اخییییی چراپوچ بوده ؟؟ 😢😢😢

نميدونم والا شانس من بود كه همه چيو با سختي به دست ميارم اينم مث بقيه چيزا.هفته پيش دكتر گفت ساك خاليه و بتا تكرار كن تو اين هفته ٢ بار بتا دادم كه ديدم بتام پايينه و دومي هم افت كرد

خدایا شکرت که منو لایق دونستی،مواظبش باش⁦❤️⁩🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نميدونم والا شانس من بود كه همه چيو با سختي به دست ميارم اينم مث بقيه چيزا.هفته پيش دكتر گفت ساك خال ...

ای جوووونم خیلی ناراحت شدم😢😢 عیب نداره غصه نخور عزیزم باز دوباره باردارمیشی و نی نی سالم میاد بغلت انشاالله 😊😊

2728
من این ماه دوتا امپول پرژسترون زدم هنوز پ نشدم هیلی میترسم که نشه 6ماه گذشته از اخرین پ  چکار ...

ميشي منم٣ماه پ نشدم دكترم برام٤تا سوزن پروژسترون نوشت دو روز پشت سرهم روزي دوتا زدم بعداز يك هفته پريودشدم توام ميشي گلم صبركن

ميشي منم٣ماه پ نشدم دكترم برام٤تا سوزن پروژسترون نوشت دو روز پشت سرهم روزي دوتا زدم بعداز يك هفته پر ...

عزیزم این تاپیک مال دوسال پیش الان ی ناز دختر ۶ ماه دارم 

از پیج chichak28 دیدن کنید پشیمون نمیشید 
عزیزم این تاپیک مال دوسال پیش الان ی ناز دختر ۶ ماه دارم

من٤ماه پيش يه زايمان زودرس داشتم  ٦ماهه بعدش ٣ماه پ نشدم ك دكتر برام سونو نوشت گفت كيست دارم ماه بعد گفت برطرف شده ولي پلي كيستيك هستم ك برام متفورمين و لترزول نوشت فوليكولام خيلي كوچيك بود نميدونم اين ماه نتيجه ميگيرم يا نه

2738
من٤ماه پيش يه زايمان زودرس داشتم  ٦ماهه بعدش ٣ماه پ نشدم ك دكتر برام سونو نوشت گفت كيست دارم ما ...

انشالله که میگیری امیدت از دست نده من تو اوج نا باوری باردار بودم 

ورزش کن 

تاپیک باردار شدنم بخون 

از پیج chichak28 دیدن کنید پشیمون نمیشید