1676
1605

من اذرماه سال 96پيش دكتر بخشايي بينيم عمل كردم هم شكستگي هم انحراف هم زيبايي من اصلا نميتونستم نفس بكشم ولي بعد عمل واقعا مشكل تنفسم حل شد بيني من كج بود واين خيلي برام مهم بود كه بعد عمل درست بشه من هفت ميليون هزينه كردم الان هشت ماه گذشته اوايل بينيم خوب بود ولي الان باز كج بودنش ديده ميشه واصلا سوراخاي بينيم شبيه هم نيست الان باز ميخوام براي ترميم برم ميشه راهنماييم كنيد

زنده باد عشق❤️

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1660

الان بهشون گفتم ميخوام واسه ترميم بيام من اصلا دو طرف بينيم باهم فرق داره گفتن فقط يك تومن بايد هزينه بيمارستان بدي نميدونم چيكاركنم ميترسم خراب تر بشه

زنده باد عشق❤️
8
الان بهشون گفتم ميخوام واسه ترميم بيام من اصلا دو طرف بينيم باهم فرق داره گفتن فقط يك تومن بايد هزين ...

سلام افسانه جان، شما پیش دکتر بخشایی عمل کردین؟ از کارشون راضی نیستین؟

شمایی که تا دورت شلوغ میشه جو میگیرتت، حواست باشه تنها که شدی بغض نگیرتت!!

بله عزيزم من تصادف كرده بودم انحراف شديد داشتم و مشكل تنفسي داشتم طوري اصلا نميتونستم از بيني نفس بكشم عمل اولم همه چي خوب بود مشكل تنفسيم كامل حل شد فقط مقصر خودم بودم كه به دكتر گفتم نميخوام تغيير كنم ولي با عمل دوم بينيم كوچيك تر شد و راضي شدم از ظاهرش

زنده باد عشق❤️
تو عمل اول مثلا سوراخاي بينيم شبيه هم نبود و ي مقدار اون كجي انحراف هنوز بود ولي الان خداراشكر حل شد

آها، چه خوب   

چون منم میخوام پیش ایشون عمل کنم ولی بعضی نظرات رو که خوندم دچار تردید شدم. شما چندوقته عمل کردید؟

اینکه میگن بعد از گذشت چند ماه فرم بینی عوض میشه و افتاده میشه شایعست؟   

شمایی که تا دورت شلوغ میشه جو میگیرتت، حواست باشه تنها که شدی بغض نگیرتت!!
1645