2733
2734
عنوان

مشکل کجاس؟

309 بازدید | 17 پست

سلام خانوما 

اونایی ک منومیشناسن تاحدودی توی تاپیکام گفتم میخوام جدابشم واومدم خونه پدرم

حالا این ماه موعد پری .:پری نشدم

علایم کمردرد ودل درد رودارم

خبلی هم استرس دارم  ک بچه ای درکارنباشه

چون اومدم ک جدابشم

بی بی هم دوروز پیش زدم منفی بود

بنظرت از چیه؟

از همین استرس

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مطمعنی اجی .خیلی استرس دارم همش میگم خداکنه فردا بشم بشم بشم وگرنه بدبخت میشم

فردام ی بیبی بزن.من خودم واس پایان نامم استرس داشتم 12 روز عقب افتاد احتمال خیلی زیاد  از استرس

خدایا نه بهم پول دادی😒 ن اخلاق دادی😒 ن جذابیت دادی😒 ن شوهر با شعور دادی😒 تو ایرانم ب دنیا اومدم. خداوکیلی بگم خدایا شکرت! خودت خندت نمیگیره😢😆 نمیگی الناز بسه😂😂انقد تیکه ننداز😒😂 هر کی اذیتم میکنه و دلمو میشکنه ؛تو بجاش روز ب روز خوشبخت ترش میکنی😡😓 اونوقت کافیه یک نفر یک آه کوچیک از من بکشه میزنی کجم میکنی😢 خدایا چرا ب پرونده های من رسیدگی نمیکنی نوکرتم😥😢
2738

عزیزم..ایشالله که نیستی...شماهمون کاربرpanahmamyهستین؟

فقط 1 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تولدشوهرمه که نزدیکه🤗😍😉قبلا:  تولد عشقم دخترم  نزدیکه دیگه😊🙊🎈 💗🤗که هنوزمن نبودم که تودردلم نشستی 💜 فرفررررری من😍❤😺🤗❤  مخملک خودم🤩🤗💗 👑💗🤗👧💗دخترای من شماسرزمین من هستیدخیلی دوستتون دارم❤❤❤❤🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍 شوهرعزیزم،جانی ودلی ای دل وجانم همه توووووو،دنیافقط دختراموشوهرم👭💁👧💏❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤.
ماه پیش طرفای 14اردیبهشت شدم

فردا بیبی بزن 

انشالا خیره 

اگر منفی بود حتما از استرسه و بری دکتر تنظیم میشی

«بردگی»یعنی‌اینکه:یک‌ شخص دیگر‌ تصمیم بگیرد،تو چقدر و‌ چه اندازه آزاد باشی...برتراند راسل
یکی جعفری تازه رو دم کنی بخوری پری میاد ، یکی هم زعفرون دم کرده ، جفتشو بخور ک زودتر ثری بیاد خدای ن ...

دعاکن برام

این روزا همش گریه خودخوری،همش باخانواده پرخاشگری میکنم

دعاکن بخدا اگر بچه ای نبود همتون رودعامیکنم

2706