2726
دعوا کرده بودیم بعد خانواده ها خواسنن حلش کنن بعد از دهن پدرش پرید

جدي باهاش صحبت كن و ببين به چي بوده

اگه عقد نيستين جدا شو مگه اينكه ميخوايي برا آينده ات چشم بسته بري جلو

اعتياد وحشتناك ه

❤️❤️
خب عزیزم ایشون ترک کرده.و الان امیدش ب شماست.اگه ترکش کنین برین بنده خدا داغون میشه...چقدر خوبه که ب ...

اره حق با شماست . ولی به نظرم مدت نامزدیتو بیشتر کن تا مطمعن بشی گلم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خب عزیزم ایشون ترک کرده.و الان امیدش ب شماست.اگه ترکش کنین برین بنده خدا داغون میشه...چقدر خوبه که ب ...

عزیزم شما خیلی خوشبین به قضیه نگا میکنی والا الان دیگه هیچکس قدر خوبی نمیدونه 

اره حق با شماست . ولی به نظرم مدت نامزدیتو بیشتر کن تا مطمعن بشی گلم 

نه ماه ک نامزدیم قراره بعد از امتحانام بیوفتیم دنبال کارای عقد شناختمش خیلی اینقد خوبه ک اگه بهم نمیگفتن عمرا می‌فهمیدم 

I'm always hungry or tird or Both
2728

من چند نفر رو می شناسم که ترک کردن وسالهاست که حتی سیگار هم نمیکشن یه موردش که حدود بیست ساله پاک پاکه یکی دیگه هشت نه ساله

وبرعکس کسایی رو میشناسم که مجردی اهل هیچی نبودن وبعد از ازدواج چند سال بعد معتاد شدن

بنابراین نمیشه به این راحتی حکم داد 

سعی کن باهاش حرف بزنی ومطمئنت کنه حتی اگه شد با مشاور حرف بزن 

البته اگه دوستش داری

میشه برای مادرشدن همه ی منتظرا ومن یه صلوات بفرستید.😍
نه ماه ک نامزدیم قراره بعد از امتحانام بیوفتیم دنبال کارای عقد شناختمش خیلی اینقد خوبه ک اگه بهم نمی ...

باهاش درموردش حرف بزن شاید دلتو قرص کنه اما بازم احتیاط کن بخدا اعتیاد خیلی بده 

عزیزم شما خیلی خوشبین به قضیه نگا میکنی والا الان دیگه هیچکس قدر خوبی نمیدونه 

مهم اینه که الان چطوره..من اصلا بگذشته کاری ندارم..شما باید علاقه و محبته خودتو ب همسرتون نشون بدین مطمئن اگه اینهمه خوشبختیو رو ببینه تو زندگیتش عمرا دنبال اعتیاد بره...آدم باید همیشه مثبت فک کنه.نفوذ بد نیارین تو زندگی

خداجونم اگه تو بخوای میشه...فقط معجزه کن.😢😢

[QUOTE=61210917]میترسم ک مشاور بگه درست نیست این رابطه[/QUOT                                                                                                                   خیلی کار به جایی میکنین نگران نباش میری اونجا خیالت راحت میشه فکر بد نکن 

مهم اینه که الان چطوره..من اصلا بگذشته کاری ندارم..شما باید علاقه و محبته خودتو ب همسرتون نشون بدین ...

اینقد منو دوس داره ک بخاطر من سیگارم ترک کرده خیلی کارا ب خاطرم کرده

I'm always hungry or tird or Both
2706