2726

مهم الانه که سالمه

باهاش حرف بزن ومطمین شو که دیگه سمت چیزی نمیره

به هر حال اگه خودش خواسته باشه کنار گذاشته باشه دیگه سمت چیزی نمیره

میشه برای مادرشدن همه ی منتظرا ومن یه صلوات بفرستید.😍

بستگی داره اعتیادش چی بوده و کی ترک کرده شاید ترک کرده تا بعد عروسی دوباره بره سمتش و و و و و اما کلا نمیگم ادم باید اونارو نابود کنه و حق زندگی رو ازشون بگیره اما خیلی مهمه پیدا کردن حقیقت و راه درست رو.من روانشناس هستم دوست داشتی بیشتر باهام صحبت میکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مطمعن شو که ادمی نیس که برگرده به اعتیادش اگه مسعولیت بذیره خیلی نشونه خوبیه فقط به حرفاش اکتفا نکن من راه تورو رفتم بدبخ شدم ابجی ادم معتاد دلش واس خودش نمیسوزه 

2728
نمی‌دونم آخه خیلی وابستش شدم و هنوز عقد نکردیم

به خدا که خدا بهت لطف کرده عقد نکرده فهمیدی بهم بزن خودتو راحت کن ازدواجم کنی همش خیالت از بابتش نگرانه و استرس خواهی داشت 

اينكه به چي معتاد بوده مهمه و اينو بدون اگه شيشه و كراك بوده هميشه احتمال برگشتن به سمتش هست از كج ...

دعوا کرده بودیم بعد خانواده ها خواسنن حلش کنن بعد از دهن پدرش پرید

I'm always hungry or tird or Both
نمی‌دونم آخه خیلی وابستش شدم و هنوز عقد نکردیم

ما چون خودمون چن تا معتاد اطرافمون داریم میگم

قدرت وسوسه ی مواد زیاده اینا بیشتر عمرشون دارن با وسوسه میجنگن احتمالش هم زیاد هس ک برگردن. خاهرانه میگم کمی جدی تر ب دور از احساسات فک کن

دختـــرم همـــه ی دنــیــامـــة😍😍😍😘😚
نه نیست خیلیم دوسم داره

خب عزیزم ایشون ترک کرده.و الان امیدش ب شماست.اگه ترکش کنین برین بنده خدا داغون میشه...چقدر خوبه که بهش اعتماد کنی..بخاطر کاری که در گذشته اتفاق افتاده کسیو سرزنش و قضاوت نکن..

خداجونم اگه تو بخوای میشه...فقط معجزه کن.😢😢
ما چون خودمون چن تا معتاد اطرافمون داریم میگم قدرت وسوسه ی مواد زیاده اینا بیشتر عمرشون دارن با وسو ...

آخه من سنم کمه واین اولین رابطه و عشق زندگیمه حق بدین ک سخته ولش کنم

I'm always hungry or tird or Both
2706