1093
648
عزیزم شما خیلی خوشبین به قضیه نگا میکنی والا الان دیگه هیچکس قدر خوبی نمیدونه 

مهم اینه که الان چطوره..من اصلا بگذشته کاری ندارم..شما باید علاقه و محبته خودتو ب همسرتون نشون بدین مطمئن اگه اینهمه خوشبختیو رو ببینه تو زندگیتش عمرا دنبال اعتیاد بره...آدم باید همیشه مثبت فک کنه.نفوذ بد نیارین تو زندگی

خداجونم اگه تو بخوای میشه...فقط معجزه کن.😢😢

[QUOTE=61210917]میترسم ک مشاور بگه درست نیست این رابطه[/QUOT                                                                                                                   خیلی کار به جایی میکنین نگران نباش میری اونجا خیالت راحت میشه فکر بد نکن 

مهم اینه که الان چطوره..من اصلا بگذشته کاری ندارم..شما باید علاقه و محبته خودتو ب همسرتون نشون بدین ...

اینقد منو دوس داره ک بخاطر من سیگارم ترک کرده خیلی کارا ب خاطرم کرده

I'm always hungry or tird or Both
1082
مهم اینه که الان چطوره..من اصلا بگذشته کاری ندارم..شما باید علاقه و محبته خودتو ب همسرتون نشون بدین ...

خب منم اول خیلی خوشبین بودم اما این باورام خراب شدن  توسط همونایی که بهشون اعتماد کردم من نمیگم ترکش کنه اما تو این شرایط احتیاط خیلی لازمه 

اینقد منو دوس داره ک بخاطر من سیگارم ترک کرده خیلی کارا ب خاطرم کرده

پس خاهشا نرو اگه بری داغونش میکنی امیدوارم عاقلانه تصمیم بگیری..امیدشو ناامید نکن.

خداجونم اگه تو بخوای میشه...فقط معجزه کن.😢😢
پس خاهشا نرو اگه بری داغونش میکنی امیدوارم عاقلانه تصمیم بگیری..امیدشو ناامید نکن.

اره خیلی داغون میشه میگه من معجزه زندگیشم بعد از اون همه سختی زندگیش 

I'm always hungry or tird or Both
1101
نمی‌دونم آخه خیلی وابستش شدم و هنوز عقد نکردیم

خواهش عقد نکن .

اعتیاد قابل برگشته اگه اگه اگه پشتوانه و امنیت کامل خانوادگی روحی و احساسی نباشه ...

خوب بشناس بعد وابستگی بزار کنار شما اینده رو ببین فردا با یه بچه اثیر نشی .

برا خوشبختیم یه صلوات مهمونم میکنید ؟؟؟😙😙
1091