2733
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
تاثیر این موبایل و امواج درطولانی مدت هست مثلا واسه الودگی هوا و پارازیت الان چقدر سرطان زیاد شده
همون لحظه که تاثیرش رو نشون نمیده

من کل بارداریم خاموش بود فقط روزی یکی دوبار اس ام اسهام رو چک میکردم
الانم اصلا بالاسرم میذارم وقتی پسرم هست روشن نمیذارم
به سلامتی سرنوشت که نمیشه اونو از سر نوشت...
2738
سلااااااااام مامان عسل
خوبیییییییییییییییییییییییییی؟
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
فکر نکنم خیلی اثر داشته باشه
اما قطعا هر چی کمتر باشه بهتره.
ماکروفر، موبایل و....
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
من کلا تو بارداری موبایل نداشتم جایی هم زیاد نمیرفتم که موبایل باشه موبایل شوهرم هم یک متر فاصله میذاشتم اگر خونه بودم کسی به موبایل شوهرم زنگ میزد میگفتم بهش بگو به خونه زنگ بزنه و تا مجبور نبودم به موبایل دست نمیزدم راستش اینقدر مریضی های جدید میاد میترسم چند سال دیگه بگن یک مریضی اومده که به خاطر استفاده از موبایل بوده.رعایت کردنش که ضرر نداره
کتر حرف بزنی بهتره
هیچ سند و مدرکی تا حالا دال بر مضر بودن موبایل منتشر نشده
همه نگرانی ها از آندست که ممکنه یه اتفاقی بیوفته و بگن بخاطر امواج موبایل بوده
موبایل شما روشن باشه اتفاقی نمیوفته .در ضمن ایندر امواج مختلف هست که این توش گمه
2706