2726
عنوان

پسرم مریضه

123 بازدید | 9 پست

سلام بچه ها..گفتم پسرم عمل بیضه داره.بعد از عملش انقدر ضعیف شده.الانم اسهال استفراغه خوبم نمیشه فقط اسکلتش مونده.هرکی میبینه میگه عین زامبی شده.. بخدا انقد ناامید شدم.اززندگی سردشدم.اخه من چیکار کنم که خوب شه؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دکتر ببرش عزیزم خطرناکه اسهال ما یکی از اقواممون دور از جون پسرتون سهل انگاری کرد اب بدن بجه کم شد کم مونده بود بچه تموم کنه بازم میگم ببرش دکتر شاید سرمی چیزی بدن بهش حتی اگه شدید باشه بستری میکنن

2728
دکتر ببرش عزیزم خطرناکه اسهال ما یکی از اقواممون دور از جون پسرتون سهل انگاری کرد اب بدن بجه کم شد ک ...

بردم عزیزم دوبار تاثیر چندانی نداشته...بدنش کم آب شده..شیردون سرش رفته تو...دیگه تحملش برام سخته..کم آوردم

بردم عزیزم دوبار تاثیر چندانی نداشته...بدنش کم آب شده..شیردون سرش رفته تو...دیگه تحملش برام سخته..کم ...

سرم بزن حتما اسهال خيلي خطرناكه دختر من ٥روز بستري شد

خدايا اينهمه جا اينجا چرا خودت ميدوني چي ميگم
بردم عزیزم دوبار تاثیر چندانی نداشته...بدنش کم آب شده..شیردون سرش رفته تو...دیگه تحملش برام سخته..کم ...

ببرش بازم ببر بیمارستان کودکان ب پزشک بگو اگه اینطوریه اگه نیاره بستریش کن اگه بچت بالای دو سالش میشه بهش عرق نعنا بدی خوبه