2733
2734

تو همین سایت یه تاپیک قدیمی کامل و مفصل راجع بهش هست که منم پارسال خوندمش و یاد گرفتم اینو ولی لینکشو ندارم میتونید سرچ کنید. من اینجا فقط تجربه خودمو مختصر میگم امیدوارم کمک کننده باشه چون خودم عین شامپانزه مو دارم و کلافه کننده ست گفتم به درد یه نفرم بخوره و دعام کنه بسته برام💗

لطفا درخواست دوستی ندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

بعد از موزدایی از بدن به هرروشی اصلاح اپیل کرم پودر یا هرچی روزی سه بار تا سه روز روغن رازیانه بزنید و چند دیقه ماساژ بدین بعد چند ماه تاثیرشو میبینید.بهترین روغن هم مارک تقدیسه که عطاریا دارن کوچولوعه بطری نیست. نکتشم اینه که موقع پریود نباشه یکی دو روز قبل و بعدشم نباشه چون عکس عمل میکنه بدتر پر مو میشید.خودمم الان چون قرص ضدبارداری میخورم دیگه استفاده نمیکنم چون بلاخره قرص هورمونیه میترسم رازیانه عکس عمل کنه.

اون وقتا که استفاده میکردم اصلا مرتب دستورشو انجام نمیدادم فقط یه بار بعد اپیل میزدم ماهی یه بار یه ماه نزدم ماه چهارم باز زدم یه بار ولی به چشم تغییرات رو میدیدم اگه مرتب انجام میدادم حتما خیلی بهتر و کامل تر نتیجه میگرفتم. بهتر از اشعه های سرطان زا و نازا کننده لیزره

لطفا درخواست دوستی ندید
آره واقعا من که فقط کف دستم مو نداره😀

وای منم خخخ اوایل اپیل میرفتم ارایشگره تعجب میکرد میگفت یه جاهاییت مو داره که اصلا ندیدم زنی مو داشته باشه اونجاش😄😄😄😄

لطفا درخواست دوستی ندید
2706