2703
2553
زمان میبره برا من که اینجوری بود یکی دو سال دارو خوردم نوسان شدید داشت

پریودت قطع شده بود ؟؟

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من تا الان 3 ماهه دارم دارو میخورم هنوز نرمال نشده

شما پریودت قطع شده بود ؟

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2720
نه قطع نشده ولی جوش و ریزش مو داشتم،آزمایش دادم تا پرولاکتینم بالاست

دکتر نگفت علت بالا رفتن پرولاکتین چیه ؟؟

مال من رو 3000رفته بود کلا از مجردی بالا بود این اخریه کولاک کرد به خاطر سقطم

6 ماه پریود نشدم 

با قرص اوکی شد البته داستینکس خارجیش ایرانیش به هیچ وجه نمیسازه بهم

درخواست دوستی قبول نمیکنم سر این موضوع شدید  ضربه خوردم 💔
2714
مال من رو 3000رفته بود کلا از مجردی بالا بود این اخریه کولاک کرد به خاطر سقطم 6 ماه پریود نشدم  ...

گل مهر جآن من سیتالوپرام میخورم از سینم شیر میاد دکترم آزمایش پرو لاکتیتن داد واسم نرمال بود. بهم گفت احتمالا مال سیتالوپرام که میخوری قصد بارداریم دارم چند وقت. میگه همین باعث ناباروری میشه درسته بنظرت؟؟؟ 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
گل مهر جآن من سیتالوپرام میخورم از سینم شیر میاد دکترم آزمایش پرو لاکتیتن داد واسم نرمال بود. بهم گف ...

والله پرولاکتین بالا باعث ناباروری و شیر از سینه میشه

گل مهر جآن من سیتالوپرام میخورم از سینم شیر میاد دکترم آزمایش پرو لاکتیتن داد واسم نرمال بود. بهم گف ...

هنوزم سیتالوپرام میخوری چقدر میخوری تاثیرش خوب بوده 

هنوزم سیتالوپرام میخوری چقدر میخوری تاثیرش خوب بوده 

یک سال داره میشه آره خوب بود ولی خوب دکتر بخاطر شیر سینم اس سیتالوپرام تجویز کرد واسم چون از سینم شیر ميومد میخوردمس

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم