2726
عنوان

آقایون چطور به این مساله نگاه میکنند؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2359 بازدید | 83 پست
عذر میخوام یه سوال داشتم ممنون میشم جواب بدین یه آقای ۳۷ ساله تو رابطه ای که از اعتماد کردن میترسه ...

سلام و وقت بخیر.

ممنون که اومدین و توی این تاپیک پست گذاشتین. 

نظر منو بخاین کلا رها ش نکنین! در ضمن اینکه شخصی که توی 37 سالگی نمیتونه یه رابطه رو مدیریت کنه و میخاد کنار بکشه کمی باید به رابطه و ماندن باهش بیشتر فکر کرد ولی به نظر من یهو رها نکنین.

اگر طرف ارزش ش رو داره که باهاش بمونین این کار رو ادامه بدین ولی کژدار و مریز. مگه چه اتفاقی بین تون افتاده که حس میکنه داره خیلی سریع پیش میره؟؟؟ به هر حال همیشه این اتفاق میافته و یه چیزی رو بهتون بگم که توی این دوره زمونه خیلی ها خصوصا اگر موقعیت اجتماعی مناسبی داشته باشند ترس دارن که بقیه براشون تور پهن کنند. این مشکلات به شدت توی جامعه زیاد شده و هر کسی رو ببینی یه ترسی داره مگر اینکه چیزی برای از دست دادن نداشته باشه.

اینکه شما میگین تنها ش بگذارین 4 هفته به نظر من توی دوستی اصلا نباید این اتفاق بیافته اگر دو طرف برای همدیگه مهم هستند. شما ایشون رو تنها نگذارین ولی کم و بیش با هم صحبت کنین و نگذارین این رابطه سرد بشه.

البته بهتون اکیدا توصیه میکنم برین مشاوره اگر میخان برای زندگی آینده انتخاب ش کنین.

و یه چیز یدگه رو هم ازش بپرسین که اگر دوست داره رابطه عادی پیش بره چه روندی باید داشته باشه؟

اصولا ما توی ایران خیلی همیشه عجله داریم و چون توی روابط دختر و پسری هیچ اموزشی ندیدیم یا خیلی تند میریم یا فقط به لذت بردن از همدیگه یا سر کیسه کردن همدیگه فکر میکنیم. بین دختر پسر ها کم میشه یه رابطه دوستی دو طرفه عادی شکل بگیره مثل رابطه دختر دختر یا پسر پسر که صمیمی هستند و همیشه هم به همون شکل میمونه!

بنابراین بهتره راجع به همین قضیه باهاش حرف بزنین!

اگر توضیح بیشتری نیاز بود خوشحال میشم.

موفق باشین

یه چیزی بگم که وقتی کسی از انتخاب ش مطمئن نیست و میخاد اون انتخاب رو نهایی کنه سعی میکنه طرف رو بیشتر بشناسه و به سمت بهتر شدن رابطه و شناخت بیشتر بره ، نه اینکه کنار بکشه و تنها بمونه!

به نظر میاد ایشون یه ترس نهانی از قبل دارند یا دوران کودکی یا در خانواده مشکلی داشتند یا اینکه خیلی به شدت درونگرا هستند.

به هر صورت بهتون پیشنهاد میکنم حتما مشاوره رو مد نظر داشته باشین هر چند ممکنه هزینه ش بالا باشه. برای همین حواستون رو به شدت جمع کنین.

موفق باشین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام و وقت بخیر. ممنون که اومدین و توی این تاپیک پست گذاشتین.  نظر منو بخاین کلا رها ش نکنین! ...

مرسی خیلی لطف کردید

ایشون به هیچ عنوان دنبال رابطه جنسی با من نیستن (در مورد این موضوع صحبت کردیم )

از طرفی صحبت هایی راجع به رابطه ی جدی بینمون بوده

منتها وقتی ایشون اینطوری کنار میکشن من راجع به اینکه اصلا از من خوشش میاد یا نه به شک میفتم (البته وقتی همو میبینیم یا تلفنی صحبت میکنیم  نشانه های علاقه رو میبینم )

من ایده م این بود که ایشون از اینکه من بهش وابسته بشم یا بچسبم بدشون میاد (به خاطر همین تصمیم گرفتم مدتی فاصله بگیرم )

از نظر موقعیت مالی و اجتماعی هم بله ایشون موقعیت خوبی دارن ولی من از ایشون پایین تر نیستم (و این نکته رو متوجه شدن )

از نظر چهره و ظاهر و خانواده هم نمیخوام مقایسه کنم یا برتری خودم  رو اثبات کنم صرفا از این نظر که موضوع روشن تر باشه میگم که من -بر اساس معیار های اجتماعی ایران!- چند لول نسبت به ایشون بالاترم

مرسی خیلی لطف کردید ایشون به هیچ عنوان دنبال رابطه جنسی با من نیستن (در مورد این موضوع صحبت کردیم ) ...

به هر حال یه ایرادی در کار هست. یا اعتماد به نفس پایینی دارند در رابطه با ارتباط با جنس مخالف یا یه ترس نهانی دارن که خودشون هم خبر ندارن و ناخودآگاه باعث میشه که دوری کنند از این رابطه ها.

اینکه دنبال رابطه جنسی نباشه هم خوبه و هم بده. یعنی هم باید باشه و هم نباید باشه. 

به هر حال باید با همدیگه حرف بزنین. نه خیلی اصرار کنین و نه خیلی رها کنین. بیشتر به نظر میاد ایشون به شما علاقه داره ولی اون ترسها باعث میشه که همه چی رو رها کنه و بگذاره کنار.

اگر علاقه ای به ازدواج داره و به اون قضیه فکر میکنه و شما هم به اون قضیه فکر میکنین کم کم صحبت هارو ادامه بدین و به سمت مشاوره رفتن برین.

ولی رها کردن چیزی رو تغییر نمیده و مسایل در بسته همینطور در بسته میمونه.

موفق باشین

2728
اینستا هست دیگه !!!!!!! این یه جارو بزارید واسه ما  لطفا

عجب،جای شما رو تنگ کردیم؟اگر اقای حرف نامربوط زد گزارش کنید نه اینکه همه رو جمع ببندید،من به خاطر قضاوت یکی مثل شما همیشه خواننده پست ها بودم و مشارکت نمی کردم ولی الان دیگه نتونستم تحمل کنم به خاطر این کامنت مسخره که گذاشتی،اون اینستا هم که میگی همش شده تبلیغ پلنگ و ارایشگری و خیلی چیزهای بدتر که جاش نیست بگم ،نمیشه اکسپلوررش رو با خیال راحت باز کنی،امثال شما از زمین و زمان طلبکار هستن👎👎👎. یه چیزه دیگه شما از حضور اقایون ناراحتی!جمع کن از اینجا برو .

ببخشید ک مجبورشدم تو تاپیک خودتون جواب بدم 

شوهرم سوپر مارکت داره ،ماشین و طلاهای منو فروخت و ی مغازه دیگه هم جدیدا زده  ی مدت تا ب سود برسه زمان میبره ولی مطمئنا میرسه،خونه ای ک الان هستیم برای پدر شوهرمه، شوهرم اگ میخواست و تمرکز میکرد تاالان حداقل پول رهن میتونست جور کنه ولی مشکل اینه ک نمیخواد چون خانواده ی ب شدت وابسته و زیادی احطاساتی هستن طوریه ک دخترشون8ساله ازدواج کرده همه ی روز خونه مادرشه فقط آخرشبامیرن خونشون شاید فکر کنید دارم اغراق میکنم ک میگم هرروز ولی واقعا همینطوره

من الان یک ساله دارم برای فارکس میخونم شاید5یا6ماهه دیگ هم زمان ببره ک ب یه استراتژی سودده برسم.

شرایط مالی خانوادم هم طوری نیس بخوان حمایت کنن و من توقعی ندارم 

ببخشید ک مجبورشدم تو تاپیک خودتون جواب بدم  شوهرم سوپر مارکت داره ،ماشین و طلاهای منو فروخت و ...

امیدارم موفق باشین.

یه مدتی نبودم و یه مدت هم کمتر می‌نوشتم.

از زمان این پست خیلی میگذره و با این قیمت ارزها امیدوارم حسابی به سود رسیده باشین.

شاد و موفق باشین🙏🌷