2733
2734

سلام به همگی

مدتی بود به خاطر مسایل مختلف این سایت رو و مطالب و تبادل نظرها رو پیگیری میکردم ولی یه مشکلی دیدم که شاید شما هم بهش رسیده باشین، یکی از مشکلاتی که این سایت داره اینه که به شدت توسط خانومها داره پیگیری میشه و پست گذاشته میشه و خیلی از مسایل به نظر من باید از دید یه نفر مرد بررسی و تبادل نظر بشه راجع بهش.

به نظر من اگر کسی سوالی داره که دوست داره نظر یه آقا رو بدونه اینجا بیاد و سوال کنه یا اینکه به صورت پیام بپرسه تا به صورت سوال توسط خودم توی تاپیک گذاشته بشه و بقیه آقایون هم بیان و جواب بدن!

خیلی از خانمها با حضور یه آقا توی تاپیکها مخالفند و برای همین این تاپیک جداگانه رو اینجا درست کردم و امیدوارم نتیجه های متفاوتی از اون چیزی که همه خانمها با همدیگه بحث و تبادل نظر میکنند به دست بیارین.

شاید هم هیچ مساله مبهمی واقعا وجود نداره و کلا ما در اشتباهیم.

موفق باشین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان  آقا هارو  عقل کل فرض کردین😶😶

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

من از وقتی متوجه حضور اقایون شدم نمیتونم راحت در مورد مسایلم صحبت و سوال کنم دیروز یه سوال کاملا خانومانه مطرح کردم و یک اقا پاسخم رو داد ب شدت ناراحت شدم 

من خود به چشم خویشتن دیدم ک جانم میرود..
2738

من سوالم اینه 

شوهرم خانواده اشو به من ترجیح میده و با اونها صمیمی تره ...

چرا ؟ ایا همه ی اقایون اینطورن؟ من از ادامه ی زندگی با شوهرم نا امید شدم چون علاقه ای هم به داشتن فرزند نداره و میگه می ترسم ... در حالیکه اوایل و قبل ازدواج نظرش چیز دیگه ای بود

شما جای من باشید به این زندگی ادامه میدین؟

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

خب ظاهرا بارش محبتها شروع شد... تمام اینجا مال شما همین یه تاپیک بمونه واسه ما...

متنی که نوشتم یعنی میخاستم بگم ما عقل کل ایم؟؟؟ بیشتر فکر کنم فقط خواستم نظر متفاوتمون رو بگیم...

2706