2726

سلام اول بگم من یه خواهر شوهرم ‌‌موضوع مربوط به برادرم و نامزدش هست

برادرم متولد ۶۸ و لیسانس م..داره از خدمت که برگشت مدتی مشغول کار بود و قرار بود مغازه باز کنه که اومد گفت عاشق شدم..طرفش یه خانوم متولد ۶۰ بود که قبلا ازدواج کرده و جدا شده بود..خلاصه ما گفتیم کاملا فکرهات رو بکن و اینها نامزد کردن..خانومش نزاشت مغازه باز کنه گفت بیا مغازه من باهم کار کنیم الان یه سالی هست که با هم مشغول..تو این مدت برادرم با پولی که از خانواده گرفت و وام و..یه خونه ۸۰متری خرید و نصفش رو به خانومش کرد..داخل خونه رو به میل خانومش درست کرد از کابینت و کمد دیواری و لوستر و فرش و...خانومش بنا به دلایلی جهیزیه نداره..تا اینجا که مشکلی نبود تا خانومش گفت بیا مغازه رو تعطیل کنیم تو یه کار دیگه بزن برادرم گفت باشه الان میگه من پول پیش این مغازه ای که هستیم مال خودم بهت نمیدم خودت برو مغازه بزن و برادرم هم ناراحت شده که چرا من باهات رو راستم و هر چی در آوردن و خونه و...با تو شریک شدم حالا تو این حرف و میزنی که مال منه و.. خلاصه به خاطر پول پیش مغازه با هم دعوای بدی کردن و برادرم میگه زنی که حساب و کتاب خودش رو از شوهرش جدا می دونه زن زندگی نمیشه

از طرف خانواده ما من و مامان و برادرم کاملا مودبانه باهاش حرف زدیم اما از طرف اونها خبری نیست..خودش تو این یه هفته که قهر کرده حتی با برادرم تماس نگرفته و حالا نمیدونم چه بر خوردی درسته

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب دلیل خانومش برای اینکار چیه؟؟

گویند که گر می بخوری عرش بلرزد/عرشی که به یک جام بلرزد به چه ارزد؟/در خانه ی ما زیرزمینی است که در آن/یک خُم بخوری خشتی از آن نیز نلرزد              خیام💗
2728
میگه این پول برای خودمه نمیخوام بدم

خب برادر شما نمیگ پول خونه هم برای من بود اما به نام توام کردم؟؟؟

گویند که گر می بخوری عرش بلرزد/عرشی که به یک جام بلرزد به چه ارزد؟/در خانه ی ما زیرزمینی است که در آن/یک خُم بخوری خشتی از آن نیز نلرزد              خیام💗
خب برادر شما نمیگ پول خونه هم برای من بود اما به نام توام کردم؟؟؟

برادرم بهش گفته من هر چی که دارم و بدست بیارم مال هر دو مونه ..الان هم توی این بازار بد اقتصادی من مجبورم سرمایه درست حسابی بریزم کهذکارم بگیره و ....مجبورم که از پول تو استفاده کنم اما خانومش میگه نه من از اول گفتم این پول مال خودمه.و داداشم  واقعا ناراحت..ما اصلا دوس نداریم الکی الکی زندگیشون از هم بپاشه

خب برادرتون اشتباه کرده که هنوز تازه ازدواج کرده خونه رو به نام ایشون کرده باید میذاشت چند سال از زن ...

برادرم میگفت این تو زندگی قبلی شکست خورده گناه داره و می خواست بهش سخت نگذره

خانومش میگه من خسته شدم میخوام بمونم خونه

خو یجوری قانعش کنید بمونه خونه و ولی مغازه رو نبندن 

دیدین دیگه کوتا نمیاد ب مقدار پولش چک بدین 

ولی اینجوری اعتماد تو زندگی مشترک نباشه خیلی بده 

برادرم بهش گفته من هر چی که دارم و بدست بیارم مال هر دو مونه ..الان هم توی این بازار بد اقتصادی من م ...

خانومش ازدواج دومشه؟؟؟معمولا خانومایی ک دوباره ازدواج میکنن نامطمئنتر هستن و مستقلتر فکر میکنن

چند دنگ خونه رو بنامش زده؟

چرا همچین اشتباهی کرده؟

سادگی تا چقدر؟

پدرتون پولداره

من حدس میزنم ک خانومش انتطار داره ک پدرشما بهش سرمایه بده واسه کار

خب ب داداشت بگو به خانومش بگه خونه رو بفروشیم با هم کار راه بندازیم

2706