2733
2734

خانمای باردار شما هم همش زود به زود مثانه تون پر میشه؟

من توی یه ساعت شاید سه چهار بار برم دستشویی.واقعا کلافه شدم...عفونت ادراری و اینا ندارم.فقط انگار خیلی زود پر میشه😢😢

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای آره منم قبل شام رفتم تازه سفره جمع کردم باز باید برم دیگه دیوونه شدم 😣😣😣

دنباله بادبادکی در کف باد.                            من بودم و بی خیالی من،کودکی ام.                          
2731
2738

دیگه واقعا دارم دیوونه میشم.از دستشویی برمیگردم تا میشینم دو دقیقه،دوباره پر میشه

دکترم گفته اصلا نباید مثانه ت پر بشه،وگرنه خودمو میزدم به بی خیالی و تحمل میکردم

خالصانه و با تمام وجود از خدا میخوام به هرکس که میخواد،راحت و زود فرزند سالم و صالح هدیه بده😍😍😍

منم می رم .ولی نه انقدر عزیزم یه آزمایش قند بده .یا به دکترت بگو البته به وزن و سایز شکم هم بستگی داره.نمی خوام بترسونمت ولی چک کنی بهتره

درواقع ما کاری از دستمون بر نیومد فقط اسمش و گذاشتیم صبر
شاید سردی کردی...یا چایی زیاد میخوری...

نه اصلا..دیگه اینقدر امروز کلافه شدم دو قلوپ اب بیشتر نخوردم.

2706