2737
2739
عنوان

درد دل خانم همسایه

836 بازدید | 58 پست

چندروز پیش بچه هام رو برده بودم پارک وقتی برگشتم پسربزرگم گفت یکمم تو پارکینگ بازی کنم دیگه واستاده بودم همونجور که خانم همسایه از بیرون اومد تو.احوالپرسی کردیم انگاری دلش میخواست درددل کنه گفت بچه هات کوچیکن راحتی گفتم والا راحتم نیستما دوتا بچه ی سه ساله ویکساله دست تنها سخته والا

گفت من الان دوتا پسرام که خوبن ولی دخترم خیلی اذیتم میکنه.تازگی عقد کرده تمام مدت توی خونه بحث وجنجال داریم.

گفت همین دامادم وقتی اومد خواستگاری بامادرش گفت من بچه بودم پدرم فوت شده ومادرم جوونیش رو گذاشته ومنو بزرگ کرده هیچوقت نمیخوام تنهاش بذارم هیچ شبی تنهاش نمیذارم و عروسی هم کردیم خونه ی دوطبقه میخرم یکی مادرم یکی خودم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شرایط من تا همیشه همینه ایا قبول میکنی؟

همسایمون گفت که حتی مادرش گفته ماقبلا خواستگاری رفتیم و سراین موضوع به توافق نرسیدیم برامون خیلی مهمه.دختر همسایمون با علم به همه ی اینا قبول کرده وحالا شدیدا سراین موضوع مشکل داره

2728

میگفت هفته ای دوشب میره اونجا میخوابه وپسره اصلا برای خواب نمیاد ولی دخترم هربار اصرار میکنه بمونه وقتی میره کلی داد وبیداد وگریه میکنه چرا نمیمونه و چرا مادرش رو بمن ترجیح میده

همون لحظه ای که مامانش داشت بامن حرف میزد گفت الانم بمن گفته غذای خوب بپز مامان میخوام به شوهرم بگم بیاد ومن گفتم چرا میگی بیاد فردا شب که میخوای خودت بری و قهر کردم از خونه اومدم بیرون

مامانه میگفت من حق رو به پسره ومامانش میدم چون همه چی رو گفتن اولش ومیدونم دخترم بخاطر تیپ وپول زنش شده وفکر کرده میتونه زندگیش رو مطابق میل خودش بسازه درحالیکه مادر وپسر خیلی وابسته هستن .حالام ناراحت بود برای دخترش که زندگی رو به کام همشون تلخ کرده روزا همش خوابه وافسرده شده وخیلی ازشبام کلی به خودش میرسه و به شوهرش میگه بیاد خونشون به این خیال که نگهش داره وهیچوقتم نمیمونه

2738

احسنت ب خانواده داماد

ک صادقانه

شرایطو از اول توضیح دادن👌🏻👌🏻👌🏻

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

پیرش درمیاددختره،تازه اولشه

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
ماجرا همین بود.شرایط سختی هست ولی اینکه قبلش همه چی رو گفتن فکر میکنم حق با پسر ومادرش هست ودختر بند ...

دختر خانم

تکلیفش با خودش مشخص نیست...

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

خب حتما مگه بايد پسره بمونه اصلا خوبم نيست داناد بياد خونه پدر زن خيلي بمونه منكه خوشم نمياد دختره شرايطشو نداره كه خوده دختره بره بمونه خونه نامزدش😕😕

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈
خب حتما مگه بايد پسره بمونه اصلا خوبم نيست داناد بياد خونه پدر زن خيلي بمونه منكه خوشم نمياد دختره ش ...

داره عزیزم گفتم که هفته ای دوشب میره میمونه ولی اصرار داره شوهرش بیاد پیشش یجورایی احساس میکنه مال خودش نیس شوهرش وفکر میکنه میتونه تغییرش بده این وابستگی رو

2706