2733
2734

سلام دوستان.من سی و هشت سالمه.لیسانس علوم تربیتی دارم. یه دختر کلاس یازدهمی دارم که سال ۹۸ کنکور داره. چند روز دیگه که امتحاناتش تموم میشه باید شروع کنه واسه کنکور بخونه.از بچگیش همیشه واسه درس خوندنش کنارش بودم تا الان.

میدونن که این سالی که در پیش دارم باید مدام تو خونه باشم که دخی درس بخونه.از طرفی خیلی حوصلم سر میره.

به سرم زده شروع کنم واسه ارشد بخونم.میشه در مورد تاریخ ازمون و منابع و ساعت مطالعه راهنماییم کنین.اخع چند ساله که از محیط دانشگاه و...دور بودم.

ممنون که خوندین و ممنون که کمکم میکنین

موفق باشید اتفاقا من یه خانمی میشناسم با دخترش کنکور داد البته اون سراسری داد رتبش بهتره دخترش شد😂 پرستاری دولتی قبول شد

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

چه مامان مهربونی😘😘😘

موفق باشی گلم❤❤❤❤

منم امسال کنکور دارم😢

من خودم را خوب میشناسم.... می دانم کجای قلبت را نشانه رفته ام❤.... می دانم اگر یک "من" در زندگی ات کم شود، خودت هم کم میشوی.... این منم که تو را ماندگار کرده ام.... چون خودم را خوب میشناسم:) خبر از جای پای محکمم در قلبت دارم❤........

روانشناسیه تربیتی شرکت کن، عالیه، روانشناسی عمومی، رشد، امار، زبان تخصصی و تربیتی دروسشه

ثبت نامشم که باید کنکور روانشناسی کد 1133 رو ثبت نام کنی، البته اگر خواستی کد رو چک کن دوباره

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......
اخه یه پسر ده ساله هم دارم.دست و بالم تو این مورد بستست

توی خونه روزی 5 ساعت راحت میتونی بخونی، زود شروع کن، فشار به خودت نیار

من اینجا ریشه در خاکم، من اینجا عاشق این خاک ، اگر آلوده یا پاکم، من اینجا تا نفس باقیست میمانم، من از اینجا چه میخواهم نميدانم. ......
ثبت نامش أوايل دي ماه هستش ، ازمونش فكر كنم ارديبهشت بود . افرين شما مادر خيلي خوبي هستيد ، اميدوارم ...

فدات شم گلم.پس وقت زیادی ندارم.یعنی میتونم به همه دروس برسم؟

2706